Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Šéf lidovců Výborný v slzách: Zemřela mu manželka, maminka jejich tří dětí

Tragédie
Předsedu KDU-ČSL zasáhla obrovská tragédie. Markovi Výbornému (43) v pondělí zemřela milovaná manželka Markéta. O maminku přišly jejich tři děti. Smutnou zprávu oznámil na sociální síti sám Výborný.

Šéf lidovců Marek Výborný (43) prožívá nejtěžší životní období. V pondělí mu zemřela manželka Markéta, s níž má tři děti.

„Přátelé, dnes nás zasáhla rodinná tragédie. Děkuji všem, že jste s námi ve svých myšlenkách i modlitbách. Potřebujeme teď čas sami pro sebe, děkuji za pochopení. Ale brzy se ozvu,“ oznámil tragickou zprávu na Facebooku.

Ještě v létě se přitom Výborný chlubil společnou fotkou s manželkou z výletu do Českého Krumlova.

Upřímnou soustrast vyjádřují předsedovu KDU-ČSL nejenom příznivci strany, už to udělal i exministr a senátor Jiří Čunek (60). „Chtěl bych vyslovit hlubokou upřímnou soustrast předsedovi KDU-ČSL Marku Výbornému. Těžko se mi hledají slova. Modlím se za něj. Modlím se za celou rodinu. Modlím se za Markétu,“ napsal.

Marek Výborný letos v čele strany vystřídal Pavla Bělobrádka (42).

Mohlo by vás zajímat

Další články