Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Šéf ČSSD Jan Hamáček se po 13 letech rozvádí: Se ženou jsme se na všem domluvili

Zdroj:
rozvod
Šéf ČSSD Jan Hamáček (41) se bude po třinácti letech manželství rozvádět se svojí ženou Kamilou, se kterou má dva syny Lukáše a Matyáše. Politik se podle idnes.cz nechal pouze slyšet, že ohledně rozvodu jsou na všem s manželkou domluveni a dál se nebude k celé záležitosti vyjadřovat.

„Ano, mohu potvrdit, že jsme společně s manželkou požádali o rozvod,“ řekl Jan Hamáček idnes.cz. Vicepremiér a ministr vnitra se rozvádí po třinácti letech společného soužití se svojí ženou Kamilou.

Společně vychovávají dva nezletilé syny Lukáše a Matyáše. I z tohoto důvodu ministr požádal novináře o shovívavost s tím, že se dál nebude k rozvodu vyjadřovat. Ještě před dvěma lety se Hamáček dušoval, že ve vztahu se svojí manželkou nemají žádné problémy a není pochyb o tom, že by to mezi nimi nevydrželo.

„Samozřejmě politika je náročná činnost hlavně časově. Kdo trpí, to jsou ti nejbližší. Snažím se samozřejmě v rámci možností naplánovat ten čas, abych měl prostor i pro rodinu,“ řekl tehdy Blesku.

Související články

Další články