Britský boháč a majitel licencí na různé talentové soutěže Simon Cowell se při uvedení další řady soutěže Británie má talent přiznal, že by i ve svém věku klidně byl otcem. Prý by byl rád, kdyby měl dceru.

„Kdybych věděl, že bych dokázal být – jak to říct opatrně – věrný. Mám rád děti a do budoucna se nevzdávám toho, že bych měl dítě. Rozhodně bych chtěl dítě vlastní a nejlépe dceru,“ odpověděl Cowell na otázku novinářům, zda by založil rodinu a jestli by případně potomka adoptoval, pokud by mu to s žádnou dámou nevyšlo.

Vloni Simon zrušil zasnoubení s vizážistkou Mezhgan Hussainy a od té doby prošlo jeho postelí mnoho žen včetně bývalé hvězdy seriálu Pobřežní hlídka Carmen Electry (40).

I jeho kolegyně z Talentu porotkyně Amanda Holden si myslí, že Cowell by byl skvělý táta. Matka dvou dětí prohlásila, že to s dětmi umí a že je velmi zábavný. V poslední době se zlé jazyky rozpovídaly o tom, že je Simon tak trochu na kluky. To ale jeho přátelé rezolutně popřeli a mezi nimi byla právě i Amanda.