Vždy dokáže zaujmout nejen svým hereckým uměním, který divákům předvedla například v seriálech Mamon, Dáma a Král nebo Kriminálka Anděl, ale také svým neotřelým stylem – její šedivá hříva i vytříbený vkus jsou zkrátka nepřehlédnutelné!

Terezu jsme potkali na tiskové konferenci k uvedení filmu a byla jedním slovem neodolatelná, milým projevem, půvabem i outfitem, který pro tuto příležitost zvolila. Sáhla po modelu, elegantním černém overalu návrháře Jakuba Polanky, který jej vytvořil exkluzivně pro BIBLOO Concept Store, jenž se v průběhu festivalu o Terezin šatník postaral.

„Jakub Polanka dobře rozumí ženám i jejich osobnosti, byl proto při výběru, co do Varů na sebe, jasná volba. Model je rafinovaný a zároveň nenápadný, tedy přesně takový, jaký jsem chtěla, nerada na sebe totiž strhávám pozornost,“ řekla s úsměvem Tereza, pro kterou se její šedivá barva vlasů stala jakýmsi poznávacím znamením.

Aktuálně natáčí Tereza v Česku další projekt a mezitím pendluje mezi Prahou a islandským Reykjavíkem, kde střídavě žije se svým manželem a dcerou Hannou.