Je mu teprve sedmnáct let, není to žádná celebrita, ale přitom má něco, co by mu mohla každá celebrita závidět.

Mladý puberťák z novozélandského Aucklandu má totiž na svém Instagramu neskutečný jeden milion odběratelů a to je opravdu něco, čeho nedosáhnou kolikrát lidé se slavným obličejem. „Jsem strašně pyšný, dal jsem si za cíl jeden milion fanoušků, ale spíš jenom ve snu, nikdy by mě nenapadlo, že by se to mohlo stát doopravdy,“ řekl k tomu Liam Martin, kluk, co po svém úspěchu na sociální síti odešel ze školy a hodlá se už věnovat jenom práci s novými médii.

A co vlastně tak zázračného dokázal, že je z něj taková hvězda? Vlastně nic složitého. Jen se každý týden převléká za nějakou slavnou ženskou hvězdu, nejlépe z jejich fotek na obálky magazínu.

Ač to vypadá na první pohled jednoduše, Liam potřebuje právě většinou jeden týden k tomu, aby si sehnal materiály na šaty, rekvizity, paruky, nacvičil líčení nebo zdokonalil repliky tetování. Všechno je jeho domácí výroba a je to na těch fotkách i vidět, když není k sehnání správná paruka, poslouží prostě čínské nudle. Když nejsou růžové čivavy, Liam si je prostě uplácá na koleni z papírové kaše.

Není divu, že se jeho fanynkami pak stávají i samotné oběti z řad slavných. Jeho fotky už viděly třeba modelky Cara Delevingne a Tyra Banks, zpěvačky Ariana Grande nebo Katy Perry. Žádná z nich se na Liama nezlobila, všechny byly nadšené. Jestli svou předělávku viděla i Kim Kardashian, která visí na sociálních sítích 24 hodin denně, to nevíme. Ale asi se bez toho zadku nepoznala.