Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Sedmnáctiletá dívka má nejdelší nohy na světě: Neprojde ani dveřmi

Sedmnáctiletá dívka má nejdelší nohy na světě: Neprojde ani dveřmi
Zdroj: Instagram/archiv Maci Currin
+ Další fotografie
Nejdelší nohy
Sedmnáctiletá Američanka Maci Currin drží světový rekord, má totiž nejdelší nohy ze všech žen. Dospívající dívka vzkazuje lidem s neobvyklými fyzickými rysy, aby je neschovávali, ale naopak se naučili přijmout svou odlišnost.

Maci, která žije v Texasu, má pravou nohu 134,3 cm a levou 135,3 cm dlouhou. Celkem měří 208 centimetrů. Není tedy nejvyšší ženou na světě, tento rekord drží Číňanka Sun Fang se svými 221 centimetry. Maci však sebrala prvenství nejdelších nohou Rusce Jekatěrině Lisinové, píší Sky News.

Maci poprvé napadlo, že by se mohla ucházet o zápis v Guinnessově knize rekordů před dvěma lety, když si nechala ušít legíny na míru. S oblečením mívá potíže a snadné pro ni není ani projít dveřmi nebo se posadit do auta. Jasnou výhodu má ovšem ve školním volejbalovém týmu

Dospívající dívka na sociální sítě ráda přidává videa, která zdůrazňují délku jejích nohou. Chtěla by studovat na vysoké škole ve Velké Británii a jednou být známá jako nejvyšší profesionální modelka, uvádí její medailonek na webových stránkách světových rekordů.

Související články

Další články