Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Sedmadvacetiletou lékařku uškrtil její přítel: Myslel si, že ho nakazila koronavirem

Zdroj: archiv Lorena Quaranta
+ Další 4 fotografie
Tragédie
Na italském ostrově Sicílie došlo k opravdu příšernému činu. Nebezpečný koronavirus se rozmohl po celém světě a lidé jsou kvůli panice schopni opravdu čehokoliv. Antonio De Pace zavraždil svoji dlouholetou partnerku, protože si myslel, že ho nakazila koronavirem. Sedmadvacetiletá zdravotnice Lorena Quaranta však byla na koronavirus negativní.

Po celém světě zavládla panika z rychle šířící se epidemie Covid-19. Lidé se ze strachu z nákazy novým typem koronaviru občas uchylují k příšerným činům. Bohužel panika převládla i u sicilského zdravotního bratra, který kvůli koronaviru zavraždil dlouholetou partnerku.

Vraždil kvůli strachu

Lorena Quaranta pracovala jako lékařka v sicilské nemocnici, kde jako zdravotní bratr pracoval i její přítel Antonio De Pace. Dlouhé roky tvořili pár a zdálo se, že jim lásku nic nezkazí. Bohužel přišla koronavirová pandemie a oba pracovali v první linii.

Statečná lékařka v době krize zemřela. Nezabil ji ovšem koronavirus, ale strach z nákazy. Dlouholetý přítel Antonio lékařku uškrtil, protože si myslel, že ho nakazila nemocí Covid-19. Podle informací The Daily Mail na sebe muž sám zavolal policii. „Zabil jsem ji, protože mě nakazila koronavirem,“ uvedla policie.

Když policie na místo činu dorazila, našla Antonia v kaluži krve. Podřezal si žíly. Následně byl převezen do nemocnice, kde mu život zachránili kolegové zabité přítelkyně. U obou byly testy na koronavirus negativní.

Související články

Další články