Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Sedm stran nářků: Tereza Hlůšková (22) si nedala říct a podala odvolání!

Sedm stran nářků: Tereza Hlůšková (22) si nedala říct a podala odvolání!
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 71 fotografií
pašeračka
Ačkoliv to vypadalo, že se pašeračka Tereza nadobro zhroutila a se slzami v očích podlehla životu v pákistánské base, zdá se, že je vše nakonec úplně jinak. Z hromádky neštěstí vyvstala jako Fénix z popela a rozhodla se, že 8 let a 8 měsíců v pákistánském vězení ani za nic nestráví. Napsala proto sedmistránkové odvolání, které přes ředitele věznice poslala pákistánskému Vrchnímu soudu a sama sobě tak dala malý důvod k radosti.

Když už to vypadalo, že se Tereza Hlůšková smířila se svým osudem a zhroucená si odsedí téměř 9 let v pákistánském vězení, její touha po normálním životě se opět projevila a pašeračka začala bojovat. Po pár probrečených dnech, během kterých odmítala i jíst, se dala dohromady a kromě toho, že se společně s dalšími 30 vězeňkyněmi učí urdštinu, podle informací serveru Blesk.cz napsala sedmistránkové odvolání, které pákistánský Vrchní soud přijal.

Ačkoliv se už dříve objevila tvrzení, že si pašeračka odvoláním nepomůže, Tereza svůj boj zkrátka nechce vzdát. Vrchní soud v Láhauru její odvolání ale přijal jako řádné a tak se zdá, že se jí její odhodlání vyplácí. Odvolání totiž bylo přiděleno jednací číslo a soud se jím začne zabývat.

Tereza se rovněž rozhodla k najmutí nového právníka Naveeda Khana, který má být odborníkem na drogové případy. O služby svého předchozího obhájce, který jí slíbil, že jeho argumenty přesvědčí soudce k jejímu propuštění, už zřejmě nemá zájem. Nadále si ale stojí za tím, že je nevinná.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy