Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Sedla do cizího auta a zmizela: Známe detaily, jak se Adélku (7) podařilo vypátrat

podrobnosti
Pátrání po Adélce (7) z Mladé Boleslavi má šťastný konec, před sedmou večer ji našli v obchoďáku se spolužákem. Svědkyně, která policistům sdělila, že dívka nastoupila do tmavého SUV, se spletla. „Došlo k záměně dětí,“ řekla eXtra.cz policejní mluvčí.

„Dívenka byla nalezena v pořádku v nákupním centru v Mladé Boleslavi se svým spolužákem,“ informovali policisté. Podle původních informací přitom měla Adélka (7) nastoupit do cizího auta. Naštěstí se jednalo o omyl, kterého se dopustila jedna ze svědkyní.

„Babička na vnučku čekala před školou. Adélka ji viděla, nějakým způsobem se zkontaktovaly a najednou tam nebyla. Vyděšená žena se proto dotazovala dalších matek, které před školou stály. Jedna svědkyně sdělila, že dívka nastoupila do tmavého vozidla. S nějvětší pravděpodobností tak došlo k záměně dětí. Byla to dezinformace,“ vysvětlila eXtra.cz policejní mluvčí.

Adélce se nic nestalo a v tuto chvíli by už měla být se svými rodiči. „Dívka je v pořádku, kolegové ji předali rodičům, zároveň proběhne výslech,“ dodala.

Policii zalarmoval po třetí odpoledne otec. Proč dívka neodešla s babičkou a místo toho zamířila se spolužákem do obchodního centra, budou vyšetřovatelé zjišťovat.

Související články

Další články