Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Šedivý Ali Amiri ze SuperStar: Po perském princi házely kalhotky, dnes řeší kapavku

Ali Amiri v roce 2005 a 2021.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova; Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
PROMĚNA

Když se Peršan Ali Amiri (41) před 16 lety objevil ve druhé sérii pořadu Česko hledá SuperStar, podlehly mu skoro všechny divačky. Exotický zjev, uhraničvý pohled i romantické chování, to vše bylo jako voda na jejich pomyslný mlýn zájmu. Po 16 letech už u bývalého zpěváka ale začalo mládí pomalu odcházet a Ali se nyní už ani muzice profesionálně nevěnuje.

Ali Amiri: SuperStar byl zážitek

„Účast v SuperStar byl pro mě hodně intenzivní zážitek. I když už je to šestnáct let, sem tam si vzpomenu na některé momenty. Pro mě to tehdy bylo velmi náročné, ale zároveň jsem se při tom strašně moc naučil o sobě i o světě kolem sebe,“ svěřil se nyní pro redakci eXtra.cz.

Po SuperStar měl MUDr. Ali Amiri tolik fanoušků ženského pohlaví, že být holkař, stačilo by mu ukazovat si jen prstem. Ale prý takový nebyl. A ani ne tak kvůli víře. Je sice muslim, ale víc než na pravidla jakékoli víry dá na to, že člověk se má chovat tak, aby neubližoval sobě ani ostatním. Ortodoxní věřící, kteří jsou zahleděni do svého výkladu světa, příliš nechápe.

Kalhotky od fanynek ho pobavily

Zažil tedy v roce 2005 sice i to, že dívky mu posílaly své kalhotky a dávaly mu různé nabídky, ale měly smůlu.

„Určitě tam takové věci byly, občas mi to přišlo vtipné. Ale to už je dávná minulost,“ usmívá se.

Na druhou stranu ho účast ve finále SuperStar tak trochu pronásleduje dodnes.

„I když je to mnohem méně než dřív, pořád se mi stává, že mě lidé poznávají. Většinou jsou na mě lidé strašně milí, a tak je to příjemné.“

Léčí pohlavní choroby

Ali Amiri se pár let po SuperStar a vystudování lékařské fakulty odstěhoval z Česka, ale pak se vrátil a založil si u nás kliniku.

„Jsem atestovaný lékař v oboru dermatovenerologie a ve svém oboru také pracuji. Řeším kožní problémy a pohlavní choroby,“ popsal eXtra.cz.

Proč vůbec z Česka zmizel?

„Člověk někdy dostane nutkání zkusit začít znovu někde úplně jinde s tím, že to tam může být lepší. Pak jsem si ale uvědomil, že v Česku už je můj domov. Mám tu přátele, vyhovuje mi to tu nejvíc. Nikde na světě nejsem víc v pohodě než tady,“ vysvětluje.

Česká svatba nebude?

Ali už je čtyři roky ženatý se svou přítelkyní, ale protože se brali v Turecku, museli by sňatek v Česku zlegalizovat.

„Nic takového v plánu zatím není. Je nám takhle dobře. Říkal jsem, že kdyby moje žena tu oficialitu v Česku vyžadovala, tak do toho půjdu. Jestli do toho budou média ještě chvilku šťourat, tak jí možná vnuknou myšlenku,“ směje se.

„Vážně: je mi to jedno. O svou ženu strašně stojím. Jestli máme papír, nebo ne, u mě nic nemění, ale kdyby ho chtěla, nebudu proti,“ vysvětluje.

I bez vlasů se cítí lépe než v SuperStar

Kdysi měl bohatou hřívu, která spolu s jeho exotickým zjevem fanynky posílala do kolen. Říkaly mu Perský princ. Jenže věk se zvyšuje a kštice ustupuje.

„Čas se nedá zastavit. Někdy se na sebe podívám a všímám si, že vlasy už moc nejsou. Ale jinak strašně rád stárnu. Dennodenně mám klientky, které také řeší, že už nevypadají jako ve dvaceti. Je to ale podle mě věc vnitřního nastavení,“ domnívá se.

„Já se naopak cítím lépe než ve třiceti. Jsem spokojený. Dokonce si myslím, že i vypadám lépe než dřív. Jedině když mě moje holčička tahá za vlasy, musím jí říct, aby to nedělala, že už takhle jich moc nemám. Za chvíli by ze mě udělala plešouna,“ směje se.

Pyšný táta

Na svou půlroční Lili jako na prvorozené dítě je nadmíru pyšný.

„Změnila mi život. Vždy jsem přemýšlel, jaké to bude, až budu táta, ale to je nepřenositelný zážitek. To, co zažívám každý den, když pozoruji, jak to dítě roste jako z vody, jak začíná mít svůj charakter, to je něco neuvěřitelného. Každého rodiče to musí změnit,“ dodal rozněžnělý Ali.

Související články

Další články