Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Šedesátiletá modelka nafotila kolekci plavek: Jak tohle mohlo dopadnout?

Tahle babča teda pořádně válí!
Zdroj: The Dreslyn/Land of Women's
+ Další 2 fotografie
Yazemeenah Rossi je šedesátiletá modelka, která se chce modelingem živit do konce života. Tělo má i ve svém věku naprosto okouzlující a hlavu jí zdobí bohatá šedivá kštice. Její snímky působí až étericky a mezi záplavou mladých vyretušovaných modelek je to čirý zázrak, no uznejte!

Yazemeenah fotila pro firmy The Dreslyn a Land of Women's a zvolila jednoduché bílé plavky. Společnosti chtěly ukázat, že i v dnešní době lze nafotit snímky, které zaujmou, aniž by mířily v první řadě na sexuální přitažlivost.

Fotky se sympatickou Yazemeenah jsou opravdu úchvatné a svůj účel splnily. Šedivá dáma se neživí jen modelingem, i když přiznává, že je pro ni největší vášní. Věnuje se i herectví a umění.

„Není to jen modeling. Snažím se sledovat krásu okolo sebe, cítit energii,“ popisuje focení Yazemeenah.

Její velkou chloubou jsou krásné husté šedé vlasy, kvůli kterým si ale několikrát vyslechla kritiku od svých manažerů. Přitom první šediny má už zhruba od 12 let a dodnes na ně nedá dopustit. Prý to patří k jejímu dědictví a nikdy se jich nevzdá.

Yazemeenah bydlí v malém pronajatém domečku v Malibu s výhledem na oceán. Pravidelně chodí na místní farmářské trhy a Instagram má plný zdravých jídel, která si z nich připravuje.

Miluje fotografování, ale prý si svoje fotky nijak upravovat nechce. „Je úžasné, kolik toho dneska chytré telefony dokážou, ale není to můj svět,“ uzavírá krásná modelka.

Související články

Další články