Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Šedá myš MasterChefa Jitka Minková: Holka z vesnice v gumácích, která vařila pro Havla

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
masterchef
Jitka Minková je jedna z účastníků letošní kulinářské show MasterChef. Mezi ostatními příliš nevyniká a drží spíš zkrátka. Jitka pochází z Jeseníků a o svém jídle říká, že ho vždy vaří s láskou a je to výsledek jakési její životní etapy. Sympatická soutěžící procestovala kus světa, ale do rodných Jeseníků se vždy ráda vrací. Mimo jiné redakci eXtra.cz prozradila, co by udělala s případnou výhrou.

Jitka Minková se stále drží v soutěži MasterChef, ale minulé vyřazovací kolo to měla hodně nahnuté. Pája, Pavel, Jitka, Evka a Roman minule stanuli před porotou a rozhodovalo se o tom, kdo z nich kulinářskou soutěž opustí.

Nakonec padl černý Petr na Páju a Evku. Jitka ale bude muset v dalších kolech pořádně zamakat, protože kromě vaření je ze všech soutěžících nejméně výrazná. Jitka sama o sobě říká, že každé její jídlo vychází z jejího rodného bydliště Jeseníků.

„Mezi mé nejoblíbenější jídlo patří ceviche. Naopak bych nikdy nesnědla červy, potkany nebo netopýra,“ svěřila se Jitka eXtra.cz. „Mám také ráda kombinace sladkého se slaným a chilli.“

Jitka původně vystudovala hotelovou školu a zaměřila se na míchání koktejlů. Po hotelové škole pracovala rok na Hradě a vařila pro Václava Havla. Jejím největším snem je žít v přímoří, mít rodinu a děti. Užívat si surf a šťastný zdravý život.  A mít bistro (restauraci) provoněné chutěmi celého světa.

A jak by sympatická Jitka investovala případnou výhru? „Případná výhra pomůže k narovnání finanční rovnováhy,“ řekla eXtra.cz.

Související články

Další články