Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Šebrle už lásku netají: Moderátor se pochlubil fotkou z dovolené, kterou tráví s krásnou Hedvikou

Roman Šebrle a Hedvika Lišková šli s pravdou ven: Zamilovaný pár sdílel společnou fotku z dovolené
Zdroj: koláž eXtra.cz/se souhlasem CNN Prima NEWS/Se souhlasem Tv Prima
+ Dalších 18 fotografií
láska

Moderátor hlavních zpráv na CNN Prima NEWS, Roman Šebrle, doslova září štěstím. Na svém Instagramu se poprvé oficiálně pochlubil svou krásnou partnerkou a zároveň kolegyní, Hedvikou Liškovou, s níž si momentálně užívá na zasněžených svazích. 

Už nic netají

Že by se bývalý olympionik a pověstný milovník krásných žen, Roman Šebrle, po rozpadu manželství se svou bývalou ženou Evou konečně rozhodl usadit se a nastálo zakotvit v náruči nové partnerky? Na CNN Prima NEWS, kde sám moderuje hlavní zprávy, totiž našel zalíbení v usměvavé reportérce Hedvice Liškové, s níž nyní tráví dovolenou.

Známý desetibojař si užívá volno aktivně. Šebrle totiž rozhodně nepatří mezi ty, co v zimě frnknou do teplých krajů a vyvalí se na pláži, ale radši vyrazí do hor, kde brázdí zasněžené sjezdovky na lyžích. Že volno na horách netráví sám, prozradil i fanouškům na Instagramu, kde se prostřednictvím instastory pochlubil společnou fotografií s krásnou Hedvikou.


Společné zájmy

O tom, že to mezi kolegy začalo jiskřit, se redakce eXtra.cz, která o tom informovala jako první, dozvěděla od důvěryhodného zdroje blízkého páru. Dokonce prý spolu seznámili už i děti, které oba mají ze svých předchozích vztahů. Zatímco Roman je otcem dvou dětí, syna Štěpána a dcery Kateřiny, Hedvika je maminkou dvou synů a jedné dcery.

Rozhovor s Romanem Šebrlem:


Šebrleho a čtyřiačtyřicetiletou reportérku nespojuje jen práce, ale mají i mnoho společných zálib. Jak stojí na webových stránkách CNN Prima NEWS, Hedvika ráda cestuje, hlavně za sluníčkem, baví ji tancování a vodní sporty. Nemá ráda lidskou závist, negativitu a rajčata. Společnou dovolenou u moře si pár už před časem užil ve Španělsku, tentokrát si tedy zvolili sportovní volno na sněhu.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy