Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Sebrali jim make-up i Photoshop: Takhle vypadá 7 světových sexbomb doopravdy

Sebrali jim make-up i Photoshop: Takhle vypadá 7 světových sexbomb doopravdy
Zdroj: Archiv
+ Dalších 12 fotografií
naostro
Málokterá žena po probuzení vypadá, jako by se právě chystala na červený koberec a ani světové celebrity nejsou výjimkou. Za jejich dokonalou vizáží nebo fotografiemi jsou často desítky odborníků, kteří jim nejen zvýrazní všechny jejich přednosti, ale později ve photoshopu vyhladí všechny vrásky, zamaskují kruhy pod očima a udělají si z jejich obličeje vlastní umělecké dílo. Není divu, že slavné sexbomby pak bez make-upu často vypadají jako odlišní lidé.

Dostaly svět jejich smysluplností na kolena a staly se ikonami. Avšak ani talent a práce často nestačí a pomocnou ruku musí často podat stovky odborníků, bez kterých by si světovou slávu možná neobhájily. Tyhle krásné hollywoodské hvězdy zná celý svět pouze jako upravené a dokonalé bohyně, které si při každé příležitosti berou do parády desítky vizážistů a odborníků přes úpravy a z přirozeně vypadajících žen udělají dokonalá stvoření.

Bez úprav jsou to normální smrtelnice

Když pak tyhle sexbomby zveřejní snímek bez make-upu a úprav, je někdy těžké v nich hledat tu celebritu, kterou zná celý svět. Ač je pro mnoho žen tou nejhorší noční můrou ukázat svou přirozenost bez jakýchkoliv líčidel, tyhle krásky se toho přesto nebojí a rozhodně se nemají za co stydět.

Podívejte se v galerii na 7 světových ikon, které se proslavily pouze jako dokonale upravené ženy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy