Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Sebevražda Zombie Boye (†32): Lady Gaga prozradila, proč se model zabil

Lady Gaga truchlí.
+ Další fotografie
Smrt Zombie Boye Ricka Genesta (†32) překvapila mnohé. Mrtvý byl nalezen ve středu v ranních hodinách ve svém bytě v Monteralu. Jeho dlouholetou kamarádkou byla Lady Gaga (32). Během své kariéry účinkoval v jejím klipu Born This Way. Právě ta na svém Twitteru prozradila, proč se model k tak hrůznému činu odhodlal.

Byl úspěšným modelem po celém světě, a přesto nebyl šťastný. Proč slavný Rick Genest spáchal sebevraždu je otázkou, na kterou Lady Gaga (32) odpověděla na svém Twitteru, kde na jeho smrt reagovala následovně:

„Věda nás učí, že si vytvoříte návyk za jedenadvacet dní, pokud máte psychické problémy, začněte s nimi něco dělat hned teď, dnes. Pokud trpí někdo ve vašem okolí, podejte mu pomocnou ruku,“ napsala a dodala ještě pár slov.

„Sebevražda mého kamaráda Ricka Genesta je devastující. Musíme změnit naši kulturu, zajímat se více o naše duševní zdraví a oprostit se od předsudků, že by se o něm snad nemělo mluvit. Trpíte-li, zavolejte ještě dnes přátelům nebo rodině." Z toho jasně vyplývá, že Rick Genest měl psychické problémy, které zjevně dostatečně neřešil.

Mohlo by vás zajímat

Další články