Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

SEBEVRAŽDA v Ulici: Podváděnou Veroniku najdou děti v posteli bez známek života, VIDEO

+ Dalších 49 fotografií
V Ulici to pořádně vře. Jestli si někdo myslel, že když se Martin Maléř přizná k nevěře s číšnicí Šárkou, tak mu všichni statečně poplácají na rameno coby hrdinovi, který sebral všechnu odvahu a šel s pravdou ven, tak se hrozivě mýlil. S jeho manželkou Veronikou Maléřovou to totiž pořádně zamávalo a sáhla si na život.

Nyní už je jasné, že manželství Veroniky Maléřové a Martina Maléře je v troskách. Na první pohled to vypadalo, že Veronika je sice šokována vyjádřením Martina, který jí oznámil, že je zamilovaný a je to velmi vážné, ale už kvůli dětem to ustojí.

Bohužel to s pohlednou Veronikou zamávalo mnohem víc, než si kdo dokázal představit. Patrně pod návalem emocí spolykala Veronika spoustu léků a šla spát. Ráno ji našla Rozina a Filip. Okamžitě věděli, že je zle.

Veronika ležela v posteli a nejevila žádné známky života. Dětem se matku nepodařilo vzbudit a její bezvládné tělo v nich začalo probouzet paniku a beznaděj. Rozina se snažila ze všech sil zachovat klidnou tvář a okamžitě řekla bratrovi, ať zavolá záchranku. Jak tohle dopadne? Přežije Veronika?

Související články

Další články