Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

SEBEVRAŽDA? The Prodigy prozradili, co stojí za smrtí Keitha Flinta (†49)!

+ Dalších 28 fotografií
Hudební svět zasáhla tragická zpráva o smrti legendárního frontmana skupiny The Prodigy Keitha Flinta. Odchod takové persóny je nepochybně obrovskou ztrátou nejen pro kolegy, ale i pro fanoušky kapely. Právě podle jednoho z členů skupiny stojí za jeho smrtí on sám.

Keith Flint měl původně být ve skupině The Prodigy jen tanečníkem, když si ale zkusil zazpívat píseň Firestarter, která mu přinesla obrovskou slávu, bylo rozhodnuto, že člověk s takovým hlasem v pozadí zůstat nemůže. Jeho popularita začala strmě stoupat a do Keithova života vstoupily drogy, alkohol a divoký sex. Ačkoliv si lidé mysleli, že právě jedna z jeho neřestí byla příčinou jeho úmrtí, opak je pravdou.

Podle zakladatele The Prodigy Liama Howletta si vzal zpěvák život sám. „Ta zpráva je pravdivá. Nemůžu uvěřit tomu, že to říkám, ale náš bratr Keith spáchal sebevraždu. Jsem šokovaný, zatraceně naštvaný, zmatený a mám zlomené srdce. Odpočívej v pokoji, brácho,“ napsal na sociální síti. Když zpěvák zemřel, jeho žena Mayumi Kai byla údajně v Japonsku.

Hned poté, co se svět dozvěděl o smrti Keitha Flinta, začala se množit spousta spekulací. Jednou z nich bylo, že se Keith předávkoval drogami a selhalo mu srdce. Další možností podle veřejnosti bylo, že se upil k smrti.

Soudem byla nařízena pitva, Liam je však přesvědčený, že si život vzal Keith sám.

Související články

Další články