Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Sebevražda stylisty Jana Pokorného (†39): Jsem zničená, pláče kamarádka Olga Menzelová

Jan Pokorný a Olga Menzelová.
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
MRAZENÍ

Svět české módy zasáhla zdrcující zpráva: stylista nejen celebrit Jan Pokorný (†39) spáchal sebevraždu skokem z okna, jak informoval Blesk. Jedna z jeho prominentních zákaznic Olga Menzelová (44), vdova po režiséru Jiřím Menzelovi (†82), se zprávu dozvěděla až od eXtra.cz. „To nemůže být pravda,“ zastavil se jí dech. Co o svém zesnulém příteli řekla?

Jan Pokorný spáchal sebevraždu: Olga Menzelová se z toho nemůže vzpamatovat

„Cože? To nemůže být pravda… Jsem z toho úplně zničená,“ lapala po dechu šokovaná producentka Olga Menzelová, když se od redaktora eXtra.cz dozvěděla zdrcující zprávu o úmrtí stylisty Jana Pokorného.

„Mám úplně všude husí kůži…,“ nemohla najít slova. Pak přece jen našla sílu vydolovat z paměti to hezké, co s ním zažila.

Jiří Menzel ho měl také rád

„Měli jsme se rádi. Potkali jsme se například záměrně v Paříži i s Jirkou. I ten ho měl strašně rád, vzájemně to mezi námi bylo opravdu vřelé. Prožili jsme spolu spoustu moc hezkých věcí,“ vzpomíná Olga.

„Bylo to velké přátelství. Honza byl strašně fajn. Byl určitě citlivý a moc prima kluk. Vždycky jsme se spolu všichni nasmáli. A když se mi narodila Evička, první moje focení pak bylo pro Elle skrz Honzu, který dělal styling. Byl u toho i Jirka. Evička od Honzy dostala ručně vyrobené stříbrné boty, na podrážkách jí nechal udělat červeně její jméno. Mám je schované,“ vybavuje si.

Bezvýchodná situace

Způsob, jakým její přítel ukončil svůj život, Olgu trápí.

„Asi už musel být v naprosto bezvýchodné situaci, když se rozhodl pro takovou věc… Člověk by měl být opravdu rád za každý den, kdy má privilegium být na tomhle světě,“ dodala zarmoucená Olga Menzelová.

O úmrtí Jana Pokorného informoval deník Blesk.

„Po 20. hodině jsme na žádost policie vyjížděli do ulice U Rajské zahrady, kde se nacházel 39letý muž po pádu z výšky. Bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem. Na místo vyrážela lékařská i záchranářská posádka, které pak vystřídal koroner,“ prozradila webu mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy