Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Sebevražda slavných dvojčat: Pohledné bratry nebavil život, společně se oběsili

neštěstí
Dvojčata Billy a Joe Smith (32) byla nalezena mrtvá. Hvězdy televizní show My Big Fat Gypsy Wedding, v překladu Moje velká tlustá cikánská svatba, se společně oběsily v lese. K nálezu bratrů rodině pomohl i dopis na rozloučenou, který zanechali doma.

Účastníky oblíbené zahraniční reality show našla rodina mrtvé v lese, který se nacházel jen kousek od jejich domu a kam si v dětství chodívali hrát. Jejich těla se prý nacházela jen kousek od sebe.

Rodina a přátelé na Joea Smitha a Billyho Smitha vzpomínají jako na muže, kteří na tento svět společně přišli a společně jej i opustili. Informaci o jejich smrti zveřejnil britský server Mirror.co.uk. Joe na tomto světě zanechal truchlící ženu a dvě děti, Billy byl nezadaný a bez závazků.

Ostatní účastníci reality show My Big Fat Gypsy Wedding a britské verze show Big Brother, kteří se s bratry znali, na sociálních sítích vyjadřují svůj smutek a rodině i blízkým posílají podporu, kterou v těchto těžkých časech potřebují.

Dopis na rozloučenou

Sestřenice bratrů prozradila, že k jejich nalezení dopomohl i dopis na rozloučenou, který zanechali na posteli. V něm své rodině napsali, že se oběsili v lese, v němž si jako malí hrávali a ujistili své blízké, že přesně takhle chtěli nyní svůj život ukončit.

Související články

Další články