Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Sebevražda Pivního krále objasněna: Takhle brutálně si vzal život!

Vladimír Černohorský vždycky sleduje celou situaci bez emocí.
Zdroj: Facebook
Byl to nenápadný herec, který si natočil reklamu a zmizel. Nedával rozhovory, nechodil na večírky, netoužil se stát celebritou. Prostě propagoval svoje oblíbené pivo. Trpěl únavovým syndromem, který přešel až v deprese. Podle posledních informací to vypadá, že si život vzal sám.

Vladimír Černohorský z Votic si prostě chtěl pít nerušeně svoje pivo a nikde se nezviditelňovat. Trápila ho jeho nemoc a bohužel se situaci rozhodl řešit radikálně. Vzal si život. Nikdo nic podobného nečekal. Jeho kamarádi i kolegové z reklamy jsou v šoku. Nic nenasvědčovalo tomu, že by situace byla tak kritická.

Herec si vzal život pátek 13. a pohřeb proběhl před necelým týdnem. Nyní vychází najevo, že zemřel v jedné z pražských uliček. A na život si sáhl sám.

„Toho dne jsme řešili událost, kdy byla v brzkých ranních hodinách na chodníku nalezena osoba bez známek života. Na místě se zjistilo, že příčinou úmrtí bylo střelné poranění hlavy. Cizí zavinění nebylo prokázáno,“ řekl Blesku policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Přitom by jeho kamarádi nikdy neřekli, že plánoval sebevraždu. „Pár dní před jeho smrtí jsem s ním mluvil a vypadal úplně normálně. Vůbec mě nenapadlo, že ho vidím naposledy,“ řekl jeden z jeho přátel.

Je smutné, že tolik oblíbený herec z reklamy nakonec skončil s prostřelenou hlavou na pražském chodníku…

Související články

Další články