Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Sebevražda, nebo pomsta? Josef Kuča, který utýral Marečka (†3), je po smrti

Mareček má konečně hrobeček.
Zdroj: facebook
+ Dalších 16 fotografií
Tyran
Josef Kuča (†22), který utýral tříletého Marečka k smrti a odešel od pražského vrchního soudu s dvaadvacetiletým trestem, má být po smrti. Policie měla cizí zavinění vyloučit, ale rodiče odsouzeného tyrana jsou přesvědčeni o tom, že jejich syn by si život dobrovolně nevzal.

Josef Kuča tříletého Marečka pálil cigaretami i žehličkou, usazoval ho na rozpálenou plotnu a brutálně ho bil. Odporný násilník, který malého Marečka týral tak dlouho, dokud nezemřel, je po smrti.

"Dva dny před soudem jsme za ním byli. Řekl nám, že by si na život nesáhl a že si svůj trest chce odsedět," sdělil otec Josefa Kuči webu Expres.cz. "Ano, je to pravda. Přišla k nám dnes policie a předala nám oznámení o smrti syna. Že jim přišel fax a mají nám to předat," dodal.

Kuča, který má na svědomí nevinný dětský život, byl krajským soudem původně odsouzen k 16 rokům za mřížemi za těžké ublížení na zdraví a týrání svěřené osoby. Státní zástupce ale s výši trestu nesouhlasil a a na místě se odvolal.

Pražský vrchní soud následně čin překvalifikoval na vraždu a Kuča dostal 22 let za mřížemi. Svůj trest si už ale neodpyká. "Je mi to divné, měli by ho hlídat. Nikdo by se k němu neměl dostat a taky by neměl mít možnost dostat se k nějakému předmětu, kterým by si vzal život," tvrdí zdrcený otec odsouzeného vraha.

Otázkou zůstává, zda se skutečně jednalo o sebevraždu nebo o nějakou pomstu. "Ráno nám jen přinesli papír, že Pepa je mrtvý. Řekli mi, že mi ani nemohou dát jeho věci, dokud se to nevyšetří," dodal.

Více se o smrti Josefa Kuči dozvíte zde.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy