Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sebevražda, nebo nešťastná náhoda? Muž v Palladiu letěl 40 metrů vstříc smrti

Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
podivná smrt
Dnes okolo páté hodiny odpolední došlo v obchodním domě Palladium k tragédii. Za nevyjasněných okolností zde spadl z velké výšky muž, který svým zraněním podlehl. Informace o jeho věku a totožnosti zatím nejsou známé.

Muž neměl šanci pád přežít, o jeho život usilovali dokonce i návštěvníci obchodního centra Palladium, kteří zavolali záchranku a za pomoci operátora se pokoušeli muže resuscitovat. Jejich pokusy ovšem byly marné, muž následkům zranění podlehl a byl prohlášen za mrtvého.

Muž buď skočil, nebo přepadl přes zábradlí a zřítil se z obrovské výšky. „Kolem 17:15 jsme přijali oznámení z linky 112 o pádu muže v nákupním centru na náměstí Republiky, muž svým zraněním na místě podlehl, okolnostmi pádu se budeme zabývat,“ sdělil webu eXtra.cz tiskový mluvčí krajského ředitelství hlavního města Prahy Jan Rybanský.

Část obchodního centra byla uzavřena, policisté nyní zjišťují okolnosti a především to, zda šlo o nešťastnou náhodu, nebo sebevraždu. Muž neměl šanci pád ze zhruba 40 metrů přežít.

Související články

Další články