Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Sebevražda herečky z Pelíšků: Přítelkyně promluvila o tom, co se dělo s krásnou Dagmar před její smrtí

Sebevražda herečky z Pelíšků: Přítelkyně promluvila o tom, co se dělo s krásnou Dagmar před její smrtí
Zdroj: archiv Hasiči Praha
SMRT
Městské divadlo Mladá Boleslav přineslo před pár dny smutnou zprávu, že herečka Dagmar Teichmannová (†39) zemřela. Blesk následně přinesl informaci, že herečka ukončila svůj život dobrovolně skokem pod metro a zároveň zpověď ženy, která se s půvabnou herečkou krátce před její smrtí seznámila.

Podle jejích informací skočila pod metro ve stanici Anděl na trase B. K tragickému incidentu došlo už 5. dubna. Na místě zasahovali pražští hasiči, kteří herečku vyprostili zpod soupravy metra. Snažili se ji zachránit, jejich snaha byla bohužel marná, protože žena utrpěla zranění neslučitelná se životem.

Nebylo to ale poprvé, kdy se měla herečka dobrovolně pokusit o ukončení života. Poprvé se herečka z filmu Pelíšky pokusila skončit svůj život skokem z okna, nakonec skončila v nemocnici s poraněnou nohou. Právě tam se seznámila se ženou, která poskytla o herečce zpověď.

Psychické potíže

„Ta zpráva mnou otřásla. Upřímně nemohu pořád vstřebat, že se to stalo. Potkávaly jsme se na chodbách a ve výtahu, nakonec jsme se sblížily,“ uvedla pro Blesk bývalá pacientka, která si přála zůstat anonymní.

„Víte, nejdřív toho moc nenamluvila. Zpočátku se bála i s někým jet, ale pak začala komunikovat,“ popsala a pokračovala: „Z té hezké ženy, co jsem viděla na fotkách z divadla, zbyl už jen stín. Pak se ale dávala postupně dohromady, ta snaha tam byla,“ upřesnila s tím, že herečku muselo něco velmi trápit.

"Že to udělala, mě vlastně ani tak nepřekvapilo, něco ji muselo strašně trápit, ale ostatní pacienti měli zakázáno s ní na tohle téma mluvit nebo se vyptávat. Nikdo pořádně nevěděl, co se jí odehrává v hlavě, ale doufala jsem, že to zvládne," dodala.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy