Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Sebevražda herečky Dagmar Teichmannové: Hasiči se ji snažili zachránit do poslední chvíle

Sebevražda herečky Dagmar Teichmannové: Hasiči se ji snažili zachránit do poslední chvíle
Zdroj: archiv Hasiči Praha
Skočila pod metro
Včera Městské divadlo Mladá Boleslav přineslo smutnou zprávu, že herečka Dagmar Teichmannová zemřela. Blesk dnes přinesl informaci, že herečka ukončila svůj život dobrovolně skokem pod metro. Pražští hasiči se ji snažili zachránit, bohužel jejich snaha byla marná.

Filmový svět zasáhla smutná zpráva o odchodu herečky Dagmar Teichmannové, která zazářila v legendárním snímku Pelíšky. Do hereckého nebe odešla v pouhých 39 letech. Včera o tom informovalo Městské divadlo Mladá Boleslav na svých internetových stránkách. Dnes Blesk přinesl zprávu, že herečka život ukončila dobrovolně. Delší dobu trpěla psychickými problémy.

Podle jejich informací skočila pod metro ve stanici Anděl na trase B. K tragickému incidentu došlo už 5. dubna. Na místě zasahovali pražští hasiči, kteří herečku vyprostili zpod soupravy metra. Snažili se ji zachránit, bohužel jejich snaha byla marná, protože utrpěla zranění neslučitelná se životem.

"Na místo jsme ihned vyslali záchranářskou a lékařskou posádku i inspektora. Bohužel, žena utrpěla zranění neslučitelná se životem a na místo vyráží i koroner," napsala mluvčí zdravotnické záchranné služby hlavního města Jana Poštová na sociální síti.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy