Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sebevražda Hanky a Verči na kolejích: Jedna zažila týrání, druhá řešila rozchod

Zdroj: profimedia.cz
dopis na rozloučenou
V sobotu před polednem došlo v Pivíně na Prostějovsku k obrovské tragédii. Vlak zde srazil dvě osmnáctileté dívky. Podle svědků si lehly na koleje a čekaly na smrt. Podle policie existuje dopis na rozloučenou. Kamarádi Veroniky a Hany naznačili, proč se dívky rozhodly zemřít.

Osobní vlak mířící z Nezamyslic do Koutů nad Desnou srazil v sobotu před polednem dvě dívky Tragédii vyšetřují kriminalisté. Obě dívky si na koleje prý lehly dobrovolně a čekaly na smrt. Záchranáři, kteří už dívkám nedokázali pomoci, našli dopis na rozloučenou.

Redakci eXtra.cz se ozvali kamarádi, kteří tvrdí, že obě dívky dobře znali. Jedna z nich se prý nemohla vzpamatovat ze složitého rozchodu. Chtěla zpět svého přítele, ale ten se k ní vracet nechtěl.

Druhá z dívek prý řešila velké problémy v rodině. Hovoří se o tom, že byla svědkem týrání ze strany blízkého příbuzenstva a nevěděla, jak má na celou záležitost upozornit. Spolu se pak Hanka a Verča rozhodly, že svůj život ukončí. Tak hovoří kamarádi mrtvých dívek.

Upřímnou soustrast za Hanu vyjádřila Střední odborná škola Olomouc na svém facebookovém profilu, kam dala snímek holubice na černém pozadí. Pod ní se začaly vršit kondolence rodině

Paradoxní je, že vlaky na trati z Nezamyslic do Koutů nad Desnou už dlouho jezdit nebudou - v plánu je několikadenní výluka.

Související články

Další články