Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Sebevražda Chestera Benningtona: Policie zveřejnila detaily z místa činu!

Chester už není mezi námi.
Zdroj: instagram
+ Dalších 22 fotografií
Hudební svět zažívá velký otřes. Zpěvák světoznámé kapely Linkin Park spáchal sebevraždu. Chester Bennington byl nalezen mrtvý ve své rezidenci Palos Verdes Estates v Kalifornii. Oběšení bylo vyvrcholením jeho depresí a traumatických zážitků z dětství a dospívání. I když chtěl zpěvák nad svými démony zvítězit, boj nakonec nevyhrál a oběsil se. Nyní policie popsala, jak to vypadalo na místě činu.

Chester se oběsil na dveřích. Na horní část si pod futra připevnil skobu s očkem, na kterou se jinak zahákne sportovní náčiní, pokud chce někdo cvičit doma. On si ale okem provlékl pevné gumové lano, na kterém se oběsil…

Oběsil se v ložnici, jak serveru USA Today potvrdil tiskový mluvčí koronera Ed Winter. Policie se zatím k mediálně sledovanému případu příliš vyjadřovat nechce, nicméně některé detaily na povrch vyšly.

Podle Wintera po sobě Chester nezanechal dopis na rozloučenou. V ložnici byla nalezena poloprázdná láhev tvrdého alkoholu a také zpěvákovy léky, kterých užíval hned několik. Podle všeho to zatím vypadá, že v těle drogy neměl. Datum pitvy ještě není známo.

Zpěvák se netajil tím, že trpěl celý život depresemi a měl psychické problémy. Od dětství byl také zneužíván, a to dlouhých 6 let. Styděl se cokoliv prozradit, aby si o něm okolí nemyslelo, že je gay nebo že si vymýšlí. Prošel si výhrůžkami, bitím a znásilňováním. V jednom z posledních rozhovorů říkal, že se pokusí bojovat, ale sílu k životu už v sobě nenašel.

Související články

Další články