Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Sebevražda Aviciiho, který by slavil 30: Rozbil láhev vína a střepem si podřezal žíly

+ Dalších 17 fotografií
Mučivá smrt
Byl zrovna páteční večer a tisíce lidí vyrazily tancovat na jeho písničky, když svět zasáhla zpráva o smrti Aviciiho (†28). Všichni si původně mysleli, že švédského dýdžeje někdo zavraždil. Později vyšlo najevo, že spáchal mučivou sebevraždu. Už nedokázal dál žít. Dnes by oslavil třicáté narozeniny...

Avicii (†28), vlastním jménem Tim Bergling, se narodil 8. září 1989 ve švédském Stockholmu. V osmnácti letech začal působit v hudebním průmyslu a zanedlouho se stal pojmem. Jeho hity hrály v rádiích, klubech, výtazích a znal je snad úplně každý.

Sláva si zakrátko vyžádala krutou daň. Avicii marně hledal smysl života, upadl do depresí a zaháněl je velkým množstvím akoholu. A na konci předposledního dubnového týdne roku 2018 už to nevydržel. Byl zrovna na dovolené v Ománu, když ho našli v hotelu mrtvého.

Rodina se do asijské země rozjela, všichni si totiž mysleli, že Aviciiho někdo zavraždil. Mluvilo se i o akutním zánětu slinivky břišní. Záhy však vyšla najevo ještě smutnější pravda.

Avicii spáchal sebevraždu, podle informací amerického portálu tmz.com navíc obzvlášť mučivým způsobem. Měl vzít kus rozbitého skla, prý z láhve od vína, a střepem si podřezat žíly. Masivní krvácení, které si tak způsobil, už nebylo možné zastavit. Různí se však informace o místu, kde se Avicii fatálně zranil. Prý to mohl být krk, nebo zápěstí.

Kromě příbuzných po sobě Avicii zanechal českou přítelkyni Terezu Kačerovou (27), jejímuž synovi dělal náhradního tatínka.

Škoda obrovského talentu a tak mladého života!

Mohlo by vás zajímat

Další články