Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Sebevědomý Vémola o zápase s Marpem: Moje první životní KO v postoji. Na tohle čekám 30 let!

Karlose Vémolu a Marpa čeká boxerský zápas.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Rozhovor

Karlos “Terminátor” Vémola kvůli svému zranění paže dlouhou dobu nezápasil, nyní ho ale čeká velký návrat! Připravuje se na svůj první zápas v boxu, což pro Karlose není zrovna nejkomfortnější situace. Do ringu vstoupí proti rapperovi Marpovi a vzkazuje: “Na tohle čekám 30 let!” Co Karlos říká na stále rostoucí trend zápasů mezi celebritami? Nejen to prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz.

Karlos Terminátor Vémola kvůli svému zranění levé paže delší dobu nezápasil. Diváci ho v kleci neviděli více než rok, ale nyní je opět ve skvělé formě. “Vypadá to skvěle! Drží to líp, než jsme čekali. Na zápas budu ready, to je jasný!” prozradil Karlos, který si se zraněním poradil stejně dobře jako se svými soupeři.

Karlos Vémola: Bude to moje první životní KO v postoji!

Známý zápasník se po roce vrací a momentálně se připravuje na svůj první postojový zápas v boxu, což jak všichni příznivci bojových sportů vědí, není zrovna Karlosova top disciplína, která by mu nejlépe seděla.
O to spíše, když se v ringu utká se známým rapperem Marpem, který za své hobby považuje thajský box. Stal se dokonce vicemistrem České republiky a na kontě má už několik zápasů, ze kterých odešel s výhrou.

Terminátor je ale proslulý větou “Lvi žerou první” a také tím, že do každého zápasu jde s jasným cílem: “Ukončím to v prvním kole!” Ani boxerský duel není výjimkou a neztrácí sebevědomí. Do ringu si jde opět pro výhru. ”Bude to moje první životní KO, který dám v postoji. Třicet let na to čekám! Těším se na to!”

Karlos odsoudil zápasy celebrit

I do Česka přichází stále rostoucí trend zápasů mezi celebritami. Nejedná se o profesionální zápasy, ale o takzvané “moneyfights,” které přitáhnou pozornost i lidí, kteří si na bojové sporty jinak moc nepotrpí. Tyto zápasy dokážou zaplnit halu mnohem více než souboje profesionálů. Co na to říká Karlos jako vrcholový zápasník?

“Pokud zápasej mezi sebou, já proti tomu nic nemám, ale pokud tihleti discozápasníci vyzývají opravdový zápasníky, to si myslím, že už je blbost. To dokážu v O2 aréně,” řekl Karlos, kterého jeden takový zápas právě čeká.

“Jedinej z nich Marpo, ten trochu zápasit umí. Ale většina těch youtuberů jako Mariánek a další v životě v ringu nebyli, tak nevím, co tam chtějí dělat,” dodal Karlos.

Právě Jon Mariánek, český youtuber žijící v USA, vyzval Karlose Vémolu na zápas a nabízel mu za to deset milionů korun! Tato výzva zůstala v oblacích, ale v rozhovoru pro eXtra.cz Karlos naznačil, že do takového souboje se nepustí.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy