Jitka Čvančarová už několik let dokazuje, že není žádná stydlivka. Za sebou má i filmy, kde neváhala ukázat ňadra. O jejím hlubokém dekoltu nyní diskutuje celé Česko.

Největší hvězdou v Karlových Varech jistě byla Uma Thurman. Jenže větší pozornost na sebe strhla česká herečka. Ano, Uma Thurman působila velmi decentním dojmem, ale blesky fotoaparátů přitahovala naše Jitka.

A čtenářky webu eXtra.cz v diskuzi na internetu Jitce tleskají za odvahu. Všichni vidí, že není hubená jako bodlák na podzim, ale je to žena, která by se neztratila na venkovské samotě. Je to prostě samice, která to o sobě ví, a tak to prodá. Sebevědomí na to má. A Češky to vidí. Jitka je vzorem pro všechny dámy, které mají nějaké to kilo navíc. A nebo trpí tím, že světem vláčí obrovská ňadra.

Jitka jim ukázala, že není důvod se stydět a zahalovat se do nějakých tmavých prostěradel. „Mám veliká prsa. Stejně mi na ně všichni zírají. Tak tam půjdu a pořádně jim je ukážu,“ možná něco takového Jitce letělo hlavou, když vybírala šaty do Varů.

„Upřímně, Jitka je krásná žena, je obdařena větším poprsím než kdejaká z nás. No a proto se přeci nebude zahalovat do černé! Je mladá, krásná barva šatů, u nás se svým způsobem nezavděčíte, buď jsou veliká nebo malá. Za mě, slušelo,“ vzkázala čtenářka Soňa.

„Manžel vypadá spokojeně, a to je hlavní. Druzí můžou klidně závistivě pomlouvat. Velmi jí to sluší,“ napsala v diskuzi paní Anna.

Češky prostě mají Jitku rády a tleskají. A my tleskáme také!

DALŠÍ ČLÁNKY O CELEBRITÁCH V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE.