Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Sebelítostivá Agáta Hanychová. Po hejtech na Margitu a Čvančarovou si postěžovala na kritiku. Vinu přiznala částečně

Agáta Hanychová předvedla nevkus.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Výrok

Agáta Hanychová (37) schytává poslední dobou velikou bídu za to, co říká o ostatních celebritách. Veřejně se například nechutně pustila do Jitky Čvančarové nebo Štefana Margity. V novém rozhovoru pro Super.cz si sypala popel na hlavu a prohlásila, že už je z veřejného života vyčerpaná a přemýšlí i o konci.

Influencerka Agáta Hanychová to v poslední době pořádně přehnala. Nejdříve napadla Štefana Margitu ve svém pořadu Holčičky na TV Barrandov, následně se vyjádřila i k sympatické herečce Jitce Čvančarové. Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale a proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky. Mně ona připadá úplně příšerná,“ nebrala si servítky Hanychová o Čvančarové.

Od Soukupových výroků se distancovala

Influencerka se následně objevila v pořadu Superchat, kde promluvila o současném životě a zabrousila i do soukromí. Momentálně totiž tvoří pár s kontroverzním mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, s nímž čeká dítě.

Jejich výroky směřované na různé osobnosti české scény jsou velmi kontroverzní a Agáta si za ně sype popel na hlavu. Za některé si můžu sama, za některé můžeme oba. Je to pro mě už tak náročné, že se chci stáhnout z veřejného života. Unavuje mě to,“ nechala se slyšet.

Některé Soukupovy výroky byly ale již tak přes čáru, že se od nich Hanychová veřejně distancovala. Nebylo mi to jedno. S Jaromírem jsem se o tom bavila, proto jsem se od toho veřejně distancovala. Nesouhlasila jsem s jeho názorem,“ prozradila následně Agáta.

Nemám co říct, říká Hanychová

Agáta zároveň překvapila výrokem, že už vlastně nemá co říci a chce se z veřejného života stáhnout. „Veřejný život žiju od osmnácti let. Žiju ho opravdu veřejně a už jsem z toho vyčerpaná. Vadí mi jít po obchoďáku a vidět, že na mě někdo kouká. Představa, že půjdu na večírek, z toho se mi dělá normálně špatně. Kvůli práci jdu, třeba na patnáct minut, protože jsem to slíbila, ale už mě to netěší. Přijde mi, že už ani nemám co říct. To, že jsem tady, je možná jeden z posledních rozhovorů. Možná za to můžou těhotenské hormony, nevím, ale tak to teď cítím," prozradila upřímně Agáta Hanychová, která je svým veřejným životem známá a jen těžko by někdo věřil, že by se ho dobrovolně vzdala.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy