Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Sebekritická Dara: Nejsem žádná vyhublina! Mám pořádná stehna i zadek, podívejte

Líbí se vám postava Dary?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 72 fotografií
Slovenská zpěvačka Dara Rolins (45) zřejmě hodila rozchod a dětinské proslovy Rytmuse za hlavu! Chystá se s dcerou Laurou na dovolenou a užívají si první dny prázdnin i to, že mají konečně čas jedna na druhou a rozhodly se vybrat plavky na dovolenou. Dara ale pronesla něco, s čím zřejmě bude souhlasit jen málokdo!

Jedna z nejžhavějších zpěvaček na česko-slovenské scéně Dara Rolins (45) má momentálně za sebou nelehké období po rozchodu s rapperem Rytmusem. I když rozchod proběhl přátelsky a nadále se oba dva potkávali ve společné domácnosti, dnes je vše jinak.

Poté, co Rytmus svými slovy a vyznáním pro mladou Jasminu Alagič Daře ublížil, rozhodla se nekazit si léto a užít si to po svém. Přípravy na dovolenou s dcerou Laurou vrcholí a zpěvačka se při téhle příležitosti zvěčnila na sociální síti v plavkách.

Sexy červené plavky jí měla vybrat právě dcera Laura a také pořídit fotografii. Co ale následně Dara napsala k fotografii, nikdo nepochopil. Opravdu je tak sebekritická? „Mezi námi, nejsem žádná vyhublina, jak mi občas píšete. Podívejte, mám i zadek a stehna, jak se patří! Za pár dnů budu mít i zdravou barvu,“ napsala Dara ke své fotce v plavkách.

A co myslíte vy, je Dara vyhublá, nebo má postavu tak akorát?

Související články

Další články