Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Sebekritická Agáta Hanychová: Rychleji mluvím, než přemýšlím. Nejvíc se bojím mámy, přiznala

Bylo vidět i její bříško.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Přiznání

Influencerka Agáta Hanychová (37) se brzy stane trojnásobnou maminkou a na svou úlohu se již moc těší. V rozhovoru pro iDnes se rozpovídala nejen o třetím těhotenství, ale i o tom, z koho má největší strach nebo jak to má s chudobou.

Agáta Hanychová čeká třetího potomka s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. A jak sama prozradila v rozhovoru pro iDnes, vidí rozdíly v tom, když čekala Kryšpína před jedenácti lety a když čeká dítě, holčičku, nyní.Ať chci nebo ne, vnímám, jak jsem od té doby zestárla, což je vidět hlavně na únavě. Koneckonců ve svém věku spadám už do kategorie starších matek,“ prozradila.

Změny emocí v těhotenství Agáta neřeší, je na ně podle svých slov zvyklá.Já jsem labilní jedinec celkem normálně, takže jsem na pocitové výkyvy zvyklá. Těhotenství je pak samozřejmě všechno ještě na druhou. Ale aby mě přepadaly nějaké obavy, to zase ne,“ sdělila.

Dokážu se uskromnit, říká

Kromě mnohých lidí, kteří v současnosti řeší ekonomickou krizi a válku, je Agáta v pohodě. „Možná je to i tím, že jsem věřící a mám důvěru ve vyšší smysl věcí,“ myslí si dcera herečky Veroniky Žilkové.

I z toho důvodu se nějak výrazně nebojí chudoby. „Dokážu se uskromnit, kdyby bylo třeba. Rozmary typu nakupování rozhodně netrpím, navíc hrozně nerada chodím do obchodů či obchodních center, kde je hodně lidí,“ prozradila Agáta. V rozhovoru ještě prozradila, co má na světě nejvíce ráda a čeho se na světě nejvíce bojí. „Děti, Jaromíra a mámu. A mámy,“ řekla stručně.

Rychleji mluvím, než přemýšlím, uznává

Hanychová je známá i svými kontroverzními výroky do médií. V pořadu Holčičky na TV Barrandov se v minulosti pustila například do herečky Jitky Čvančarové nebo vdovce Štefana Margity.

Své jednání odůvodňuje následovně: „Rychleji mluvím, než přemýšlím, což je možná i tak trochu zapříčiněno mým ADHD. Když se mi něco nelíbí, tak to prostě řeknu nahlas a klidně i do médií. Pokrytectví a licoměrnost se mi příčí snad nejvíc ze všeho. Často dost silně vnímám, že lidé s mými výroky ve skrytu duše souhlasí, ale irituje je, že oni si prostě nedovolí říct pravdu nahlas. A tak obracejí svou vlastní zlost na svou zbabělost vůči mně. Ale věřte, že tohle mě opravdu netrápí. Jsem si vědoma toho, že kdybych občas mlčela, budu mít míň nepřátel. Jenže svůj nejbližší přítel jsem já a toho já nikdy nezradím.“

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy