Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Sebastianův pobyt v Survivoru poznamenal i jeho milostný život. Bezděková se po jeho návratu vášně nedočkala

+ Dalších 14 fotografií

Sebastian Navrátil nemohl na slavnostním finále reality show Survivor chybět. Do pražského Duplexu dorazil zpěvák po boku své krásné přítelkyně Andrey Bezděkové, která bojovala o vítězství ve stejné soutěži minulý rok.  Na místě byla redakce eXtra.

Sebastian Navrátil se postaral o jeden z nejemotivnějších odchodů letošního Survivoru. Jeho tatínek, se kterým se zpěvák nikdy moc nevídal a nemají spolu dobré vztahy, umírá na rakovinu. Jeho nemoc se dostala do kritické fáze, a tak se sympatický muzikant rozhodl svou účast v drsné reality show ukončit. Chtěl se totiž naposledy rozloučit.

S Andreou mu to klape

Není mu to zpětně líto? "Je i není, ale je hezký, že si někdo myslel, že jsem byl favoritem na vítěze. Každopádně musím říct, že tenhle rok, s tím, co se mi v životě děje a co se mi dělo už při tom odjezdu, tak vím, že bych to nedokázal vyhrát," řekl v rozhovoru pro eXtra.cz zpěvák, který by byl rád, kdyby se mu v show povedlo vyhrát třeba někdy příště anebo se aspoň dostat dál, než jak se mu povedlo. "Co se týče zdravotního stavu tatínka, není to moc dobré," dodal.

Zato s modelkou Andreou Bezděkovou mu všechno velmi dobře klape, dokonce si prý i zahrála malou roli v jeho novém videoklipu, který brzy vyjde. "Tam je to výborný. Vzájemně se podporujeme a celkově se snažíme proplouvat společně životem."


"Hlad byl těžký"

Na ostrově strávil Sebastian několik týdnů. Jídlo mu však zas tolik nechybělo. "To byla jedna z posledních věcí. Hlad byl těžký, ale jen v prvních týdnech, řekl bych, že po 14 dnech už se na to adaptuješ. Stejně víš, že to nezměníš," usmál se muzikant a doplnil, že víc neklidný byl z toho, že neví, co se děje doma.

Doporučené video: Sebastian si s Mikýřem zazpívali:

Když už jsme si povídali o různých potřebách, přišla řeč na sex. "Nechyběl mi. Tam jsem si na to upřímně ani nevzpomněl. Je to úplně jednoduchý, existuje taková pyramida potřeb, a až jsou splněné nějaké určité potřeby, tak teprve přichází řada na tyhle fyziologický. Musím říct, že i když jsem se vrátil, tak vlastně jak už seš zvyklý, že jsi bez toho, tak jsem to nutně nepotřeboval," vysvětlil Sebastian s tím, že to prostě nebylo, že by přijel a musel na Andreu hned skočit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy