Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sebastian z Like House 2 vyvolal zmatení: Lidé nevědí, jestli jsem kluk nebo holka, svěřil se

Sebastian Šikl míří do vily reality show Like House 2.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 2 fotografie
rozhovor

Influencer Sebastian Šikl (18) vystupuje a tvoří pod pseudonymem Vyslovuje se to mem, ale také Sebevražda. Sebastian je taktéž jedním z účastníků reality show Like House 2, kde bude společně s dalšími sedmi influencery obývat tři měsíce vilu. V rozhovoru pro eXtra.cz se ještě před nástupem do reality show svěřil, co od Like House 2 očekává, jak by naložil s výhrou, ale také prozradil, čeho se nejvíce obává. "Na influencery z první řady byl hate kvůli tomu, jak v televizi vystupovali."

Na úvod, jak se před nástupem do vily cítíte?

Mám přirozenou trému ohledně toho všeho, co se kolem mě teď děje a ještě dít bude, ale zároveň se extrémně těším - a tento pocit naštěstí ty negativní přehlušuje. Nervózní jsem byl zatím jen, když jsem měl poznat poprvé moje spolubydlící, ti mě ale snad už teď berou jako sympatického člověka, takže všechno dobrý.

Co od účasti v Like House 2 čekáte? Jdete do show i kvůli zviditelnění?
Like House mi dá do života rozhodně mnoho zajímavých zkušeností, od socializace po třeba i profesionální chování, když přijde na placené spolupráce. To já dosud totiž nedělal, alespoň ne ve velkém jako mých sedm spolubydlících. Zviditelnění nebyla moje první myšlenka, když jsem dostal nabídku jít do Like House, je totiž mým dětským snem vystupovat v televizi nebo ve filmu - a přestože na to publicita dost silně navazuje, jde mi hlavně o to prostředí, proces, zkrátka, že budu součástí něčeho zábavného.

Na některé influencery se v první řadě strhla lavina nenávisti. Nebojíte se, že se něco podobného stane i vám?
Na influencery z první řady byl hate kvůli tomu, jak v televizi vystupovali. Já se neobávám, že bych byl pro většinu diváků tak problematický jako Datel nebo Laduška, ale tak uvidíme. Je možné, že někomu nesednu.

Setkáváte se s hatery? Jak se s nimi vypořádáváte?
Donedávna velice zřídkakdy, teď po ohlášení mojí účasti je kolem mě velké zmatení, za prvé jestli jsem kluk nebo holka a za druhé, co tam dělám, když mě nikdo nezná. Oba typy komentářů mi přijdou naprosto směšné, takže je ignoruji. Když se pozastavím nad nenávistným komentářem, tak je to nějaká hluboká konstruktivní kritika, ale to je třeba 1 % nenávisti na internetu.

Jdete do vily s nějakou taktikou? Třeba bezhlavě pro výhru?
Nemám taktiku, instinkty i okolí mi říká, že si mám udržet svoji autenticitu, tudíž nějaké strategie na to, jak se budu chovat, zatím nepřipadají v úvahu.

Co říkáte na to, že budete ve vile s Agátou Hanychovou?
Byl jsem dost překvapený, protože jsem měl za to, že tam můžou jen praví influenceři, zatímco o ní bych řekl, že je hlavně modelka a moderátorka. Navíc je její jméno taková ta klasika českého showbyznysu a bulváru. To se o nikom z nás říct nedá - a je jen málo lidí, jako třeba Kovy, kterým se podařilo dostat ven z bubliny "jen někoho, kdo dělá věci na internetu".

Sebastian Šikl: Troufám si říct, že jsem velice humorný člověk


Agáta řekla, že o nikom z vás nikdy neslyšela, co se naopak vybaví vám, když se řekne Agáta Hanychová?
Vybaví se mi její role ve videoklipu na Zlatokopku, vybaví se mi video s jejím fanouškem, který chce, aby mu Agáta zavolala, vybaví se mi Agátina písnička o tom, jak se k ní chová bulvár - a to mi v hlavě utkvělo nejvíc. Všichni to v té době měli jen za další YouTube bizár, ale text té písničky je mnohem víc než to. Vypovídá to vskutku hodně o pohledu Čechů na úspěšné lidi, ale zároveň i o Agátině kontroverzní povaze.

Jdete do Like House i s nějakou obavou?
Že lidi vždycky nepochopí můj humor.

Kdybyste vyhrál půl milionu, jak byste s výhrou naložil?
Nebudu to zakřikovat. Jen takhle nekonkrétně řeknu, že bych je nezačal utrácet na zbytečnostech. Nejlépe bych je vložil do něčeho, co se mi pak vrátí.

Co se vám na vás nejvíce líbí?
Smysl pro humor je rozhodně něco, čeho si na sobě vážím, a troufám si říct, že jsem velice humorný člověk. Humor je bohužel subjektivní, takže je předchozí věta docela kontroverzní. Proto se většinou sám nevychvaluji na veřejnosti, působí to jako přehnané sebevědomí, ale toho mám jakžtakž akorát.

Jaká vlastnost vám naopak někdy v životě i zavaří?
Někdy dokážu být dost sobecký a tvrdohlavý, ale vždycky se směju, když to přiznávám, protože si v hlavě říkám, že jsem aspoň upřímný, a tak se to všechno neutralizuje.

Znal jste se s některým z účastníků Like House 2?
Neznal jsem se s nikým. Osobně se znám třeba se čtyřmi influencery. To se teď samozřejmě změní, ale nikdy jsem nenavazoval kontakt s dalšími lidmi, co jsou v branži. Nejspíš protože jsou v jiném oddílu branže, takže není možnost, jak bychom se přirozeně seznámili. S pár lidmi z mé řady jsem si začal psát ještě před prvním focením, ale osobně jsem všechny poznal až tam.

LIKE HOUSE 2 startuje na novém kanále Prima SHOW v pondělí 25. října v 18.00!

Související články

Další články