Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Emotivní shledání Sebastiana s umírajícím otcem. Zpěvák vzal tátu na milost a prozradil detaily jeho vážné nemoci

+ Dalších 20 fotografií

Jak už fanoušci Survivoru vědí, odchod zpěváka Sebastiana Navrátila (32) z ostrova byl hodně emotivní. S drsnou soutěží se rozloučil, protože se chtěl naposledy rozloučit se svým tatínkem, který bojuje se zákeřnou nemocí. K rodinnému setkání už došlo, a jak to probíhalo, sdělil zpěvák v pořadu eXtra Host. 

Sebastian Navrátil se postaral o jeden z nejemotivnějších odchodů z drsné reality show Survivor. Jeho tatínek, se kterým se zpěvák nikdy moc nevídal a nemají spolu dobré vztahy, umírá na rakovinu. Jeho nemoc se dostala do kritické fáze, a tak se Sebastian raději rozhodl svou účast v soutěži ukončit. Chtěl se totiž naposledy rozloučit.


K setkání už došlo. "Už jsme se setkali, samozřejmě to byla první věc. Když něco takového řeknu, tak to prostě udělám. Zprostředkoval jsem setkání se sestrami, se kterými by se jinak neviděl," začal povídat přítel Andrey Bezděkové v pořadu eXtra Host, který zároveň dodal, že jeho dvě sestry, které žijí v zahraničí, se s otcem také nevídaly ze stejného důvodu jako Sebastian.

Lepší vztahy

Se svým otcem se už vídá. "Sice si tam držím nějaký distanc, ale snažím se mu pomáhat. To, že nás viděl, byla obrovská pomoc. Pro člověka, který má neléčitelnou nemoc, on má rakovinu slinivky, je to obrovský náboj energie," promluvil pohledný zpěvák, který dodal, že jeho otec dochází na paliativní chemoterapii, kterou podstupují pacienti, u nichž nelze dosáhnout úplného vyléčení.

Nedá se přesně odhadnout, kolik času tatínkovi Sebastiana zbývá. Byly prý časy, kdy na tom byl otec zpěváka o dost hůř. Rodinné setkání mu prý ale vehnalo čerstvou krev do žil. Zároveň je jeho stav takový, že se dokáže sám hezky obléknout a chodit do společnosti.

Celý rozhovor se Sebastianem si můžete pustit zde:

Proč vlastně Sebastian se svým otcem nemluví?

Sebastiana tatínek opustil jako úplné miminko v porodnici v Mnichově. "Moje máma to měla těžké. Sama s dítětem v cizím státě. Musela makat, abychom měli kde bydlet, abychom měli co jíst, a i když mi zakázala o ní mluvit v rozhovorech, tak to, co se vám chystám říct, mi snad odpustí," řekl Sebastian na kmenové radě v soutěži Survivor. Právě to byl důvod, proč si zpěvák k otci nikdy nenašel cestu. Tedy až doposud.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy