Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Ornella obviněna ze lži. Sebastian Navrátil zuří, po návratu ze Survivoru vyvrátil její výmysly

+ Dalších 6 fotografií

Sebastian Navrátil (32) opustil drsnou reality show Survivor, k čemuž měl velmi smutný důvod. Jeho tatínek má rakovinu a on se s ním chtěl ještě naposledy rozloučit, což oznámil všem na kmenové radě, a sám tedy ze show odstoupil. Sebastian se nyní objevil v pořadu eXtra Host, kde popsal dění na ostrově. Vyvrátil také slova Ornelly Koktové (31), že členové kmene vedle sebe spali nazí.

Ornella Koktová po konci v drsné reality show Survivor prozrazovala jednu pikantnost za druhou. Ve svém podcastu s názvem Agáta a Ornella například tvrdila, že kvůli dešti měli na ostrově všechno oblečení mokré, a tak museli spát nazí. Snažili jsme se všichni převléknout, ale nešlo to, takže jsme tam byli normálně všichni nahý, no masakr, tohle kdyby někdo viděl, tak to bude strašný,“ nechala se slyšet. V upoutávce navíc přímo dodala, že nahá měla spát vedle hudebníka Sebastiana.

Sebastian skončil nedlouho po Ornelle. Na kmenové radě oznámil, že se musí rozloučit se svým otcem, který se léčí s rakovinou. Vyčítal bych si, kdybych se se svým tátou nemohl rozloučit. A tak jsem si říkal, že až jednou tahle chvíle přijde, že se budu rozhodovat srdcem, a doufám, že mě nikdo nebudete mít za zbabělce. Cítím, že bych teď měl být někde jinde a že bych měl udělat správnou věc a jít se s ním rozloučit včas,“ promluvil Navrátil ke svému kmenu i k moderátorovi Ondřeji Novotnému.

Údajnou nahotu vysvětlil

Sebastian však v rozhovoru pro pořad eXtra Host tvrzení Koktové vyvrátil. S Ornellou jsem nahý neležel, ale musím říct, že je fajn holka. V rámci kolektivního soužití jsme se objali, ale jinak samozřejmě je to spíš vtipná historka pro Hero Hero,“ nechal se slyšet.

Zároveň přiznal, že zpočátku mu celá story přišla vtipná, ovšem později už ne. „V momentě, kdy mi volali rodinní příslušníci a konfrontovali mě kvůli tomu, co jsem tam vyváděl, tak si říkám, že to už fajn není. Já jsem spal venku,“ dodal hudebník, který randí s modelkou Andreou Bezděkovou.

Celý rozhovor se Sebastianem si můžete poslechnout zde:

V rozhovoru přiznal i to, že na nějaké erotické hrátky neměl ani pomyšlení. „Jestli je něco, na co nemyslíš, tak jsou to tyhle věci. Tělo prostě nemá klid. Třeba tam na to někdo myslí, ale já mluvím za sebe a říkám, že ne,“ doplnil.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy