Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Se začátkem školy se rapidně ochladí, teploty spadnou až o 15 stupňů

konec léta
S návratem dětí do školy rtuť teploměru klesne až o 15 stupňů. Zatímco poslední prázdninový den bude opravdu horký, v pondělí se počasí změní, bude chladno a na cestu do školy bude dětem i pršet. Nejvyšší denní teploty nepřekročí 22 stupňů.

Čtvrtek a neděle mají být nejteplejší dny tohoto týdne. Léto se se školáky tedy v neděli patřičně rozloučí. Teplota se má podle Českého hydrometeorolo­gického ústavu vyšplhat až na 32 stupňů. Od pondělí už má však přijít ochlazení, kdy teploty spadnou až o 15 stupňů.

Na východě republiky však může být ještě 29 stupňů. S ochlazením přijde na některých místech i déšť a bouřky. Začátek nového školního roku tedy nebude nijak závratný. Nejméně teplým dnem bude podle Dagmar Honsové středa. „To nás čekají teploty jenom kolem 18 stupňů, do toho bude vát čerstvý vítr, což naši pocitovou teplotu ještě sníží.“

„I když nás v minulosti září svými teplotami překvapilo, letos budeme rádi za teploty kolem dvacítky. Na druhou stranu už skončí období bouřek, objevovat se budou už jenom dešťové přeháňky,“ sdělila pro eXtra.cz Honsová.

Související články

Další články