Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Se synem pod srdcem: Ewa Farna se toho nebojí, rozjíždí to na pódiu i v těhotenství!

Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 115 fotografií
Je to frajerka
Ewa Farna (25) je jako nezastavitelná střela, která si nedopřeje chvíli klidu ani v těhotenství. Místo toho, aby se uvelebila na gauči a nechala se obskakovat, se i ve vysokém stadiu těhotenství vrátila na pódium. Na koncertě v polské Lodži to pořádně rozjela, bříško s miminkem si kryla jen šusťákovkou za 80 tisíc!

Kdyby se volila největší česká tajnůstkářka, Ewa Farna (25) by neměla konkurenci. Bez jediné stopy se jí dařilo několik měsíců tajit těhotenství. S nastávajícím tatínkem Martinem Chobotem radostnou zprávu oznámili až tohle pondělí.

Jelikož už jí bříško pořádně narostlo, spekuluje se, že by mohla být už v osmém měsíci těhotenství. Ani očekávání miminka jí však nebrání rozjet to na pódiu před fanoušky. Ve středu řádila na pódiu v polské Lodži i s milovaným manželem.

Požehnaný stav Ewa tajila proto, že si ho chtěla nejprve vychutnat s těmi nejbližšími. „Jsem šťastná, že jsme si to vědomí pár měsíců mohli užít sami s nejbližšími a oznámit vám to, jak se na zpěvačku sluší, písničkou. A jsme nadšení, že se vám tak líbí! Navíc mám neskutečně ráda překvapení,“ radovala se na Instagramu a rovnou prozradila, že čeká chlapečka.

Farna středečním koncertem dokázala, že ráda žije na vysoké noze. Vystoupila totiž v šusťákové bundičce Gucci, která ji vyšla na přibližně 80 tisíc korun. Je jisté, že se její syn bude mít jako v bavlnce.

Související články

Další články