Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Sdílejte! Pátrání, jaké se jen tak nevidí: Třináctiletá satanistka z Liberce utekla s milencem! Je za tím těhotenství?

Třináctiletá Karolína je na útěku s milencem!
Zdroj: Policie ČR, profimedia.cz, Facebook
+ Další fotografie

Liberecká policie prosí veřejnost o spolupráci při pátrání po třináctileté Karolíně Danešové z Hejnic!

Žákyně sedmé třídy základní školy je, a teď dobře poslouchejte, na útěku s dvaadvacetiletým Michalem Hessem, který je podle všeho její milenec!

Těžko říct, zda je za útěkem pouhá puberta, nebo něco mnohem „horšího“, například těhotenství, ale Hess, stejně jako pohřešovaná, nejsou žádní andílci.

Karolína podle policie „často lže a předstírá pláčem lítost“, její matka v neděli po jejím útěku zkoušela nejprve vyjednávat s přítelem dcery, ale ten si krátce po prvním telefonátu mobil vypnul, jeho mladá společnice na útěku mobilní telefon nevlastní.

Dívka vypadá o dva až tři roky starší, je pouze 157 cm vysoká, na sobě v době útěku v neděli po poledni měla světlé džíny, hnědé triko a hnědou košili s 3/4 rukávy, svítivě žlutou kšiltovku a bílé sportovní tenisky. Na krku má na zeleném koženém řemínku světle zelený křížek velikosti cca 2 cm (asi z nefritu) a na druhém koženém řemínku satanskou hvězdu o průměru cca 2,5 cm. Karolína lehce šilhá pravým okem, a protože dvojice utekla zcela bez peněz, je možné, že má na sobě Danešová stále uvedené oblečení.

Rodina se o dívku velmi bojí, policie totiž zjistila, že nekomunikuje ani s blízkými kamarádkami prostřednictvím sociálních sítí, navíc nikdy předtím nic podobného neudělala, a tak se doma všichni modlí, ať její dobrodružství rychle a hlavně dobře skončí.

Informace o pohybu Danešové nebo jejího povedeného chlapce můžete volat na linku 158 či přímo na libereckou pátračku na tel. 724 200 790.

Znáte Karolínu? Víte o jejím či Hessově příběhu něco víc? Ozvěte se nám na redakce@extra.cz nebo hotline 776309989.

Aktualizováno ve 14:30: Dívka byla dnes odpoledne nalezena a podle mluvčí liberecké policie Vladimíry Šrýtrové je v pořádku doma.

Související články

Další články