Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Sdílejte fotku tohoto grázla z Ostravy! Baseballovou pálkou rozmlátil auto dalšímu řidiči!

Máme tu dalšího grázla, který nepochopil, že v autě, do kterého mlátí, může být kamera! Poznáváte ho? A pomůžete bezradné policii?

Díváte se do tváře muže, který se v Ostravě pohádal s řidičem vozu a rozhodl se, že mu auto rozmlátí baseballovou pálkou.

Incident se stal už 8. července, ale policie ho nelapila a je bezradná. Vše začalo pronásledováním jednoho z řidičů. Pokaždé, když musel například na křižovatce zastavit, z druhého auta vyskočil jeho šofér a dobýval se do prvního vozu.

Podle portálu iDnes.cz vše skončilo v obvodu Mariánské Hory, kde se snažil jednadvacetiletý řidič skrýt. To se mu nepovedlo.

Byl objeven, pronásledující šofér vytáhl baseballovou pálku a začal do jeho auta bušit. Pak ale naštípnul pálku, hodil ji znechuceně na auto (škoda za 15 tisíc) a odešel.

Ve voze byla ale kamera, takže je lehké šílence identifikovat. Poznáte ho? Tak se ozvěte na linku 158 anebo na číslo 974 727 301.

Mohlo by vás zajímat

Další články