Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Připravte si hostinu jako ze Hry o trůny!

Nová kuchařka Hostina ledu a ohně učaruje všem fanouškům knižní a
seriálové ságy Hra o trůny.
Zdroj: Oficiální zdroj
+ Další 2 fotografie
Nová kuchařka Hostina ledu a ohně učaruje všem fanouškům knižní a seriálové ságy Hra o trůny. Najdete v ní pokrmy, na kterých si pochutnávali členové Noční hlídky, Sansa a Arya Stark či Daenerys Targaryen. Recepty doplňují fotografie. Při pohledu na ně se vám budou sbíhat sliny.

Premiéra šesté série Hry o trůny je nachystaná na 24. dubna. Zkraťte si čekání s novou kuchařkou Hostina ledu a ohně, která se inspirovala právě světem 7 království. Obsahuje víc než sto receptů z různých koutů Západozemí.

Autoři Chelsea Monroe-Cassel a Sariann Lehrer jsou amatérští kuchaři a hlavně zapálení fanoušci Hry o trůny. Recepty na pokrmy, které znáte ze stránek knih i televizních obrazovek, přizpůsobili surovinám dostupným ve dvacátém prvním století. Počítají s tím, že nejspíš nemáte ve spíži velbloudí maso či dračí vejce. Zároveň se ale snaží zachovat co největší věrohodnost.

Recepty jsou rozdělené podle jednotlivých království. Muži z Noční hlídky holdovali především jehněčímu masu a silnému vínu. Obyvatelé Zimohradu oceňovali bohatší menu – hovězí koláče, slaninu, kuře na medu či pečená jablka. Největší pochoutky si samozřejmě servírovali Tyrellové na královském dvoře. V kapitole věnované jejich stolování na vás čekají nejrůznější dezerty a další speciality.

Knihu doplňuje zábavný průvodce stolováním. Vyčerpávajícím způsobem vás naučí prostřít tak dokonale, že se budete cítit, jako byste večeřeli po boku svých oblíbených hrdinů. Vaření si můžete zpestřit čtením těch nejlepších pasáží z knih George R. R. Martina, které kuchařku doplňují.

Nezapomeňte, zima se blíží! A tak je potřeba nachystat zásoby jídla. Hostina ledu a ohně vám s tím spolehlivě pomůže.

Knihu zakoupíte ZDE.

Na trailer ke knize se podívejte ZDE.

Související články

Další články