Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Manželství Afflecka a Lopez je v troskách. Ben sundal snubák a odstěhoval se, Jennifer je na pokraji zhroucení

Jennifer Lopez a Ben Affleck mají problémy.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
Trable v ráji

Vypadá to, že manželé Ben Affleck (51) a Jennifer Lopez (54) mají mezi sebou problémy. Už chvíli totiž představitel Batmana nenosí na své ruce snubní prsten, zatímco zpěvačka s portorikánskými kořeny ano. Zahraniční fotografové dvojici zachytili, jak se hádají před výtahem v hotelu. Jennifer Lopez o vztahu se slavným hercem a režisérem mlží, jak potvrdil web Daily Mail. 

Byla to osudová láska. Jennifer Lopez a Ben Affleck si už jednou prošli rozchodem. Osud je však po letech znovu spojil, a dokonce došlo i na manželství. Zpěvačka řekla své lásce ano v roce 2022. Obřad se konal ve svatební kapli v Las Vegas. Jenže jak to tak vypadá, v jejich případě se potvrzuje známé rčení "dvakrát do stejné řeky nevstoupíš".


Stěhování od Jennifer a sundaný prsten

Manželé se nejspíš budou rozvádět. Zahraniční fotografové je zastihli při ostré hádce. Herec se dokonce rozhodl přestěhovat do svého domu v Brentwoodu, který má pronajatý. Už ani nenosí snubní prsten na své ruce, zatímco JLo pořád ano. Rozvod se zdá být nevyhnutelný.

Jennifer Lopez momentálně jezdí po tiskových konferencích, na nichž promuje svůj nejnovější film Atlas. Na jedné přednášce se jí zeptal jeden z novinářů, jak to nyní vypadá s jejich vztahem, i když pořadatelé prosili, aby se tomuto tématu vyhýbali. "Vy to víte lépe," pronesla JLo, jak citoval web Daily Mail. Zpěvačku otázka viditelně rozrušila.

Její odpověď na tiskové konferenci se poté ocitla na sociálních sítích, kde ji začali rozebírat fanoušci. "Vypadala tak ublíženě, když se jí na to zeptali. Měli by ji nechat na pokoji,“ okomentoval například jeden z jejích příznivců.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy