Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Schyluje se k party roku? Šampaňské chutná nejlépe po ránu v říčce Teplá, vzpomíná Jiří Macháček

+ Další 3 fotografie

Chystá se Jiří Macháček předvést festivalovým hostům, že za to umí stále pořádně vzít? I tak se totiž dá pochopit jeho páteční vzkaz, který mířil k fanouškům, kteří si přišli poslechnout jeho koncert. Těm totiž poradil, že šampaňské chutná nejlépe nad ránem v říčce Teplé. Zopakuje se legendární scéna, ke které došlo před 12 lety? 

Nebýt epidemie koronaviru, oslavil by loni Jiří Macháček na karlovarském festivalu své 55. narozeniny. A nejspíš by to bylo velkolepé. To se už ale nedozvíme. 55. ročník se konal až na konci srpna. Letos si to může ale frontman Mig 21 vynahradit. A to částečně vyplývá i z jeho slov. 

Šampaňské jenom v Teplé

“Já bych chtěl poděkovat panu prezidentovi Bartoškovi, že zrušil jeden ročník, protože bych jinak na 57. ročníku trapně slavil 56. narozeniny. Nyní na padesátém šestém slavím padesáté šesté narozeniny,” zakřičel Macháček během svého zahajovacího koncertu k davu fanoušků, pro které měl jasný vzkaz. 

“A pamatujte, šampaňské chutná nejlépe po ránu v říčce Teplá,” uzavřel své mudrování, kterým vzpomněl na oslavu svých 44. narozeniny, po kterých podle iDnes.cz skončil spolu s Tatianou Dykovou a sestrami Geislerovými v řece Teplá. A to přímo u lázeňské kolonády. 

Tak se necháme překvapit, zda k podobné akci dojde i letos. To se dozvíme už ve středu, kdy má mít svůj velký den. 

Související články

Další články

Nejnovější kauzy