Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Schyluje se k epické bitvě influencerů? Kluk s kamením chce zbít přítele Shopaholicadel

+ Dalších 5 fotografií

Když přítel Adély Pulcové, která vystupuje pod přezdívkou Shopaholicadel, David vyzval Ondru Václava Untermullera alias Kluka s kamením na MMA zápas, zdálo se, že se schyluje k epické bitvě v rámci Clash of the Stars. Z toho ale zdá se sešlo. To alespoň ve studiu eXtra hosta potvrdil sám Untermuller.

“Ondro alias Kluku s kamením, tímto tě veřejně vyzývám na zápas v kleci v Clash of the Stars 3 v MMA. Pokud to nepotvrdíš nebo neuznáš prohru, budeš se muset veřejně omluvit a mně se poklonit na kolena. Pokud to neuděláš, tak si tě podám v zápase,” zaznělo ve výzvě, kterou David natočil a umístil na svůj TikTok.

Bitku zakázala Shopaholicadel

Kdo by čekal, že bude tuto svou výzvu přiživovat, je na omylu. Partner kontroverzní influencerky se totiž stáhl a svou nabídku k boji v rámci MMA zápasů influencerů pod záštitou Clash of the Stars již nezopakoval. Podle samotného Kluka s kamením mu to měla zakázat právě Adéla, která mu měla údajně zakazovat u sebe doma chodit i na velkou.

“On mě vyzval, ale potom to odmítl. Adélka ráda říká některým lidem, co mají dělat nebo nedělat. I svému příteli poroučí,” řekl v rozhovoru pro eXtra hosta muž, který se proslavil tím, že si jako osmiletý hrál v show Zdeňka Pohlreicha Ano, šéfe! s kamením.

Chce mu vymlátit zuby

“Zakázala mu, aby se se mnou utkal. Mám sto chutí se s ním utkat. Chtěl bych mu vymlátit zbylé zuby,” vzkázal partnerovi Shopaholicadel Kluk s kamením, který má ještě jeden cíl, se kterým by se rád utkal v oktagonu. A to s Adamem Kajumim, který ho prý využil ke svému zviditelnění.

A to není vše. Ondra Václav Untermuller ve velmi otevřeném rozhovoru promluvil o šikaně, kterou po odvysílání Ano, šéfe! prožil, o svém vztahu se Zdeňkem Pohlreichem, pozadí celého natáčení, proč rád nahání slavné osobnosti a hlavně prozradil, čím se dneska živí. Na celý rozhovor se můžete podívat ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy