Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Schyluje se k bitvě gerontů? Flexybabka hledá soupeřku do klece starší 65 let

Flexybabka míří do Clash of the Stars: Cool seniorka hledá soupeřku starší 65 let
Zdroj: Se souhlasem Marie Skopalová
+ Další 4 fotografie

Nejvíc cool seniorka Česka? Marie Skopalová (75) alias Flexybabka ovládla sociální sítě a pokořit nyní hodlá i organizaci Clash of the Stars. Jediné, co brání souboji, je zatím chybějící soupeřka. “Hledá se soupeřka 65+,” směje se v podcastu A-cast. 

Věk je jenom číslo? Ano! Zářným důkazem je nejvíc cool seniorka Česka Marie Skopalová, která na sociálních sítích vystupuje jako “Flexybabka.” Pětasedmdesátiletá seniorka natáčí humorná videa, poslouchá rap, kouří marihuanu a používá slovník dnešních teenagerů. Výrazy jako chábr, drip nebo chillovat jí rozhodně nejsou cizí.

Flexybabka chce zápas v Clash of the Stars

Flexybabka pokořila sociální sítě, ale neunikl jí ani trend bojových zápasů. Ty u nás stále získávají na popularitě a platí to dvojnásobně, pokud se mezi hlavními aktéry souboje objeví známé tváře.

Jak se zdá, organizace Clash of the Stars, která se právě na tento typ zápasů zaměřuje, má dalšího “koně” do své stáje. Flexybabka by totiž boj v kleci chtěla zažít na vlastní kůži! Jediné, co jí chybí, je soupeřka. Ta by měla být starší 65 let, jak se Flexybabka nechala slyšet v podcastu A-cast.

Flexybabka alias nejstarší influencerka Česka

Seniorka se před časem objevila i v Show Jana Krause, kde se rozpovídala o tom, co stojí za její identitou. S natáčením videí jí pomáhá její vnuk, který ji ostatně na sociální sítě přivedl. Marie má dnes na svých videích statisícová až milionová zhlédnutí a počet jejích fanoušků stále roste. Působí především na TikToku a Instagramu a sama uznává, že její vrstevníci řeší poněkud jiné starosti než ona. "Oni řeší, co je bolí a nebolí. kdo umřel a neumřel."

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy