Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Schwarzenegger bude brzy dědečkem: Chris Pratt poprvé ukázal bříško těhotné Katherine

Schwarzenegger bude brzy dědečkem: Chris Pratt poprvé ukázal bříško těhotné Katherine
Zdroj: profimedia/archiv Chris Pratt
+ Dalších 7 fotografií
Zakulacené bříško
Populární herec Arnold Schwarzenegger se ve svých třiasedmdesáti letech stane poprvé dědečkem. Vnouče dostane od nejstarší dcery Katherine a zetě Chrise Pratta. Nyní se budoucí tatínek poprvé od početí pochlubil fotkou své těhotné manželky. Katherine se už pěkně zakulacuje, a tak je jasné, že miminko tu bude co nevidět.

Arnold Schwarzenegger, kterého si všichni pamatují z nezapomenutelného Terminátora, se konečně dočká vytouženého vnoučete. Dědečkem se stane poprvé ve věku 73 let. Jeho nejstarší dcera Katherine Schwarzenegger je těhotná.

Zakulacuje se

Radostná novinka, že je Katherine těhotná, se do světa rozkřikla koncem dubna. Miminko čeká s manželem a známým hercem Chrisem Prattem, který se divákům zapsal do paměti především díky Marvelovce Strážci Galaxie

Od té doby, co pár oficiálně potvrdil, že se jejich rodina rozroste o jednoho člena, ani jeden z nich světu neukázal snímek Katherine s bříškem. A jak se říká, kdo si počká, ten se dočká. Nyní se pohledný herec konečně pochlubil snímkem těhotné Katherine.

Dceři slavného herce se bříško už pořádně zakulatilo. Z toho vyplývá, že prvního společného potomka přivítají na svět v nejbližší době. Jak moc to Katherine s bříškem sluší, se můžete podívat do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy