Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Schwarzenbergova múza vzdoruje knížecí rodině: Na pohřbu ji nechtějí, Vopěnková přesto hodlá dorazit

Karel Schwarzenberg: Jana Vopěnková je z jeho smrti zdrcená, rodina knížete ji ale na pohřbu nechce
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Smutek

Janu Vopěnkovou zná většina lidí v Česku spíše pod označením "ramlice Karla Schwarzenberga". S knížetem se totiž objevila v roce 2013 na předávání cen Český slavík, což vzbudilo vlnu senzace. Vopěnková byla o více než padesát let mladší než politik. I po této aférce se prý dále stýkali a pro Vopěnkovou byl Schwarzenberg oporou. Pro Prima ženy nyní promluvila o jeho smrti a přiznala, že na pohřeb plánuje jít, i když si to rodina knížete nepřeje.

Janu Vopěnkovou smrt knížete Karla Schwarzenberga velmi zasáhla. V roce 2013 se s ním objevila na předávání cen Český slavík a mluvilo se o ní jako o jeho milence a společnici. Nakonec si vysloužila i nepříliš lichotivou přezdívku "ramlice".

Po nějaké době se však po Vopěnkové slehla zem. Jak ale později sama přiznala, se Schwarzenbergem se dále stýkala i po jejich rozchodu, a to v podstatě až do jeho smrti. „Mluvila jsem s ním dva dny předtím, než se to stalo. Říkal mi, že je na tom prostě líp, a pak najednou umřel. Já to prostě nezvládám. Jak mi asi je? Jsem úplně zdrcená. Já nechci otevírat ani Instagram, ani Facebook nechci otevírat, já to všechno zruším,“ prozradila zdrceně pro Prima ženy.

Chce jít na pohřeb

Vopěnková dále prozradila, že má v plánu jít mu na pohřeb. Poslední rozloučení se Schwarzenbergem, který zemřel 12. listopadu, se bude konat v sobotu 9. prosince v Katedrále svatého Víta na Pražském hradě. Momentálně je rakev s jeho ostatky vystavena v kostele Panny Marie pod řetězem v areálu Suverénního řádu Maltézských rytířů, kde se byla podívat i redakce eXtra.cz.

„Oni nechtějí, abych tam šla. Spolupracovníci a rodina to nechtějí. Já bych ale chtěla jít na ten pohřeb, protože mě to všechno strašně moc mrzí. Bude mi dlouho trvat, než se z toho dostanu. Oni se bojí, že z toho bude asi zase haló, že tam přijdu a budu mluvit, co jsem všechno s ním zažila. Ale já tam půjdu,“ řekla odhodlaně Vopěnková. „Vy to nikdo nechápete, jaký to je. Měla jsem ho ráda, milovala jsem ho, je to pro mě strašně těžké. Bude to teď bez něj hrozně těžký,“ dodala.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy