Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Schwarzenbergova ramlice vábí svými tanečky: Vopěnková ukázala luxusní postavu

Jana Vopěnková: Schwarzenbergova ramlice ukázala luxusní postavu
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Postava

V dobách, kdy se Jana Vopěnková proslavila coby ramlice Karla Schwarzenberga, mívala o něco kypřejší tvary. Ty časy jsou ale dávno pryč a svůdná brunetka se nyní chlubí špičkovou postavou, na kterou je patřičně hrdá. Ostatně proto se také prakticky každý den vystavuje na svém Instagramu a Facebooku. A ani tentokrát na své fanoušky nezapomněla...

Zavítáte-li na Instagram Jany Vopěnkové, ihned vám dojde, čím se sličná brunetka snaží zaujmout. Snad na každé druhé fotce pózuje v plavkách, spodním prádle či erotickém prádelku a dává tak na odiv svou perfektní postavu. Ta prošla od roku, kdy se Vopěnková na veřejnosti ukazovala po boku knížete Karla Schwarzenberga, pořádnou proměnou.

Tentokrát rozrajcovala své fanoušky v příspěvku na Instagramu, na němž je zachycena v luxusním prádelku, které odhaluje vypracované křivky. Vopěnková se zároveň vábně vlní do rytmu hudby, čímž akorát podtrhuje svou svůdnost. Snímky zveřejňuje také na svém Facebooku.

Přátelství s knížetem nelituje

Ostatně v podobném duchu jsou prakticky všechny stories Vopěnkové. Snad na každém záběru se svůdně kroutí jako Siréna, která vábí svého námořníka. Podobně už se jí podařilo zlákat knížete, ale ty časy jsou z pochopitelných důvodů dávno pryč.

"Tehdy to byla pro mě velká životní zkušenost. Nebylo jednoduché to ustát. Ale ničeho nelituju. Nikdy nelituju svých slov a ani nelituju toho, co dělám," vzpomínala Vopěnková v rozhovoru pro eXtra.cz na "doprovázení" knížete. To jí dodnes řada lidí stále předhazuje, sama si z toho ale těžkou hlavu nedělá.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy