Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Schwarzenbergova partnerka tvrdí: Karel je pro mě více než rodina, s Kalouskem jsem nespala

Schwarzenbergova partnerka tvrdí: Karel je pro mě více než rodina, s Kalouskem jsem nespala
Zdroj:
+ Dalších 12 fotografií
holky z prahy
Půvabná kráska Jana Vopěnková (30) na sebe výrazně upoutala v roce 2013 jako partnerka Karla Schwarzenberga (82). Nesourodá dvojice tehdy fascinovala fotografy při vyhlašování ankety Český slavík. Uhrančivá Jana z politiků nezná pouze Schwarzenberga, ale do blízkého kontaktu přišla i s jeho stranickým kolegou Miroslavem Kalouskem (59). "Je moc hodný a moc mi pomohl, když to na mě všechno sedlo," říká mladá žena dnes.

Jana Vopěnková sice v roce 2013 dostala mediální přezdívku Ramlice, ale kategoricky vylučuje, že by s pány chodila kvůli dárečkům či dokonce finančním výhodám. "Nikdy jsem escort nedělala a ani s tím nebudu začínat," má jasno žena, která pochází z Nepomyšle.

O Janě se po Praze šušká, že zná mnoho vlivných a movitých pánů. Osudovým mužem je stále Karel Schwarzenberg (82). "Když se mě zeptáte, kdo je pro mě nejdůležitější člověk na světě, tak řeknu, že Karel. Karel je pro mě více než rodina. Karla si moc vážím a jsem ráda, že jsem ho ve svém životě potkala, i když jsem ho pak opustila," říká Jana s tím, že v těžkém období jí hodně pomohl Miroslav Kalousek

"Je opravdu moc hodný a moc mi pomohl, když to na mě všechno sedlo," říká mladá dáma s tím, že mezi nimi nikdy nebyl vztah. "Nikdy jsem s ním nespala," tvrdí otevřeně Jana s tím, že si vždy hodně vybírá, s kým bude chodit.

"Nikdy nelituji ničeho, co v životě dělám," říká mladá rebelka, kterou kritika okolí nechává chladnou. "Ze špatný recenze se nepos*ru. Nezajímá mě, jestli o mně lidi říkají," směje se Vopěnková.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy