Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Schůzka přes Tinder skončila tragicky! Muž ženu 11x bodl, polil benzinem a chtěl ji podpálit

Schůzka přes Tinder skončila tragicky! Muž ženu 11x bodl, polil benzinem a chtěl ji podpálit
Zdroj: facebook.com
Předchozí Další
Mladá lékařka Angela Jay (28) ze Sydney chtěla jen najít lásku a místo toho málem přišla o život. Přes Tinder se seznámila s rozvedeným Paulem Lambertem (†36) a skončilo to tragicky.

Byl mladý, pohledný, charismatický a měl dobré povolání. Tak proč s ním nejít na schůzku a trochu se nepobavit. To si zřejmě řekla lékařka Angela Jay, když se na Tinderu seznámila s finančníkem Paulem Lambertem. Když se spolu setkali, hned si padli do noty. Jenže z milého a pozorného muže se vyklubal pořádný psychopat

Měli spolu krátký románek, jenže muž začal lékařku stalkovat a choval se divně. Pořád jí volal a hlídal ji. Neměla svůj osobní prostor a začalo jí to vadit. A tak se s mužem rozešla. Jenže to ještě netušila, co bude následovat.

Muž ji pořád vyvolával a sledoval ji na každém kroku. Byl neodbytný a chtěl ji dostat zpátky, ale dost zvrhlým způsobem. V květnu přišel dokonce až k ní domů, kde se pohádali Muž vzal nůž a začal do Angely bodat. Utrpěla celkem 11 bodných ran a málem přišla o život.

Psychopat ji navíc ještě polil benzinem a chystal se ji podpálit. Naštěstí sebrala všechny svoje síly a utekla k sousedovi, který zavolal policii a záchranku. Ve vážném stavu byla odvezena do nemocnice.

Muž z místa činu utekl a bylo po něm vyhlášeno pátrání. Snažil se policistům ujet v autě, ale když najel na zastavovací pás a propíchl si pneumatiky, vyřítil se na muže zákona s nožem v ruce Policie byla nucena ho zastřelit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy